Landkarten

Zahl der Lose: 71

cca 1930 Magyarország és Európa országainak térképe a népiskolák IV. osztálya számára. Kogutowitz 58x44 cm szakadással
13455.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1914 A szerb háború kis térképe. Szakadozott borítóval
13456.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1935 Dr. Kogutowicz Károly: Atlasz a magyar történelem tanításához, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., 21p
13457.

Rufpreis:
1 800 HUF
1948 A Magyar Állami Földtani Intézet Évkönyve. Térkép melléklettel. (Az Északkeleti Kárpátok Ung völgytől k-re eső szakaszának valamint a Felső-Tiszai Miocén medence földtani térképe. Szerk. Szalai Tibor. 120x80 cm 124 p.
13458.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1930 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz a világtörténelem tanításához. Legújabb kor. Bp., M. Kir. Áll. Térképészet, (2)+18 p. Kiadói tűzött papírkötés.
13459.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1943 Bosch szervizek Magyarországon. 20x30 cm
13460.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1910 Ausztria-Magyarország térképe / Map of Austria-Hungary két lapból 50x31 cm széle kissé sérült
13461.

Rufpreis:
4 000 HUF
13462.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
13463.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Joseph Scheda: General-karte von Europa. Wien, 1845-1847., K. K. Militärisch Geographischen Institute, vászonra kasírozva, 3 (I., II., XXV.) t. Nem a teljes térkép-album, csak 3 tábla.
13464.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1910 Magyarország politikai térképe, 1 : 2.400.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., körbevágva, vászonra kasírozva, kissé foltos, 47x34 cm
13465.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 2000-2020 3 db kamionos térkép
13466.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF