Drucksachen

Zahl der Lose: 283

cca 1915 Legjobb Könyvek 3 db száma, az Érdekes Újság kiadása (Ezüst álarc, Caesar emlékszobra, Történetek a régi Kaliforniából)
14563.

Rufpreis:
1 400 HUF
1916 A Színházi Élet (szerk.: Incze Sándor) V. évfolyamának 28. száma, 32p
14564.

Rufpreis:
1 200 HUF
1918 A Faun c. erotikus újság címlapon Bayros grafikával
14566.

Rufpreis:
1 200 HUF
13
1918 Pesti Napló 69. évf. 249. sz. 1918. okt. 24., hiányos, széteső, a felső részen hiánnyal, benne a kor híreivel: A fiumei horvát ezredes fellázadt. Wekerle lemondott., 8 p.
14567.

1918 Pesti Napló 69. évf. 249. sz. 1918. okt. 24., hiányos, széteső, a felső részen hiánnyal, benne a kor híreivel: "A fiumei horvát ezredes fellázadt. Wekerle lemondott.", 8 p.

Rufpreis:
2 000 HUF
1918 Pesti Napló 69. évf. 291. sz. 1918. dec. 12., kis szakadásokkal a lapszéleken, benne a kor híreivel: Fontos tanácskozások a kormányválságról, 12 p.
14568.

1918 Pesti Napló 69. évf. 291. sz. 1918. dec. 12., kis szakadásokkal a lapszéleken, benne a kor híreivel: "Fontos tanácskozások a kormányválságról", 12 p.

Rufpreis:
2 400 HUF
1918 Pesti Napló 69. évf. 251. sz. 1918. okt. 26., benne a kor híreivel: Megalakult a Magyar Nemzeti Tanács., sérült, egy lapon ceruzás jegyzetekkel, 12 p.
14569.

1918 Pesti Napló 69. évf. 251. sz. 1918. okt. 26., benne a kor híreivel: "Megalakult a Magyar Nemzeti Tanács.", sérült, egy lapon ceruzás jegyzetekkel, 12 p.

Rufpreis:
2 000 HUF
1919. ápr. 14. Bp., a Magyar Tanácsköztársaság Forradalmi Kormányzótanácsának és Budapest Főváros Népbiztosságának határozata a főváros munkásainak betegség és baleset esetére való biztosításáról, 8 p., hajtva, kis szakadásokkal
14570.

Rufpreis:
3 000 HUF
1919 Pesti Napló 70. évf. 70. sz., 1919 március 23., benne a kor híreivel: Oroszország üdvözölte a magyar Tanácsköztársaságot. Lenin és Kun Béla szikratáviratváltása., kissé foltos, a címlapon ceruzás rajzokkal, 12 p.
14571.

1919 Pesti Napló 70. évf. 70. sz., 1919 március 23., benne a kor híreivel: "Oroszország üdvözölte a magyar Tanácsköztársaságot. Lenin és Kun Béla szikratáviratváltása.", kissé foltos, a címlapon ceruzás rajzokkal, 12 p.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1919 Kassai Napló XXXV. évf. 173. sz. 1919. aug. 24., benne a kor híreivel: A magyar válság megoldhatatlan, foltos, 6 p.
14572.

1919 Kassai Napló XXXV. évf. 173. sz. 1919. aug. 24., benne a kor híreivel: "A magyar válság megoldhatatlan", foltos, 6 p.

Rufpreis:
5 000 HUF
1919 Esti Népszava 1919. aug. 5. I. évf. 2. sz., sérült, gyűrött, hiányos, 4 p.
14573.

Rufpreis:
4 000 HUF
1919 Pesti Napló 70. évf. 89. sz., 1919. április 15.,benne a kor híreivel: Parancs! Minden tényleges állományu volt katonai havidíjas, minden tényleges állományu volt rangosztályba nem sorolt havidijas és minden tényleges állományu volt hivatásos altiszt köteles a Vörös Hadseregbe való belépésre jelentkezni. ..., sérült, az utolsó lap hiányos, szamárfülekkel, foltos, 8 p.
14574.

1919 Pesti Napló 70. évf. 89. sz., 1919. április 15.,benne a kor híreivel: "Parancs! Minden tényleges állományu volt katonai havidíjas, minden tényleges állományu volt rangosztályba nem sorolt havidijas és minden tényleges állományu volt hivatásos altiszt köteles a Vörös Hadseregbe való belépésre jelentkezni. ...", sérült, az utolsó lap hiányos, szamárfülekkel, foltos, 8 p.

Rufpreis:
3 000 HUF
1919 Kassai Ujság. Politikai napilap. Szerk.: Köves Illés. LXXXI. évf. 192. sz., 1919. okt. 2., benne a kor híreivel: Megalakul a magyar szabadelvű blokk. (Lovászy-párt.), sérült, rossz állapotban, 4 p.
14575.

1919 Kassai Ujság. Politikai napilap. Szerk.: Köves Illés. LXXXI. évf. 192. sz., 1919. okt. 2., benne a kor híreivel: Megalakul a magyar szabadelvű blokk." (Lovászy-párt.), sérült, rossz állapotban, 4 p.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF