Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 149

15623.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Deák Ágnes: Nemzeti egyenjogúsítás. Kormányzati nemzetiségpolitika Magyarországon. 1849-1860. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15624.

Deák Ágnes: "Nemzeti egyenjogúsítás." Kormányzati nemzetiségpolitika Magyarországon. 1849-1860. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
3 000 HUF
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér. I-II. kötet: Bátky Zsigmond,Győrffy István,Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János,Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza. Bp.,én. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyomokkal.
15625.

Rufpreis:
5 000 HUF
Racinet, A.: Le costume historique. Paris, 1877, Librairie de Firmin-Didot. Széteső állapotban, litho illusztrációkkal.
15626.

Rufpreis:
5 000 HUF
15627.

Rufpreis:
6 000 HUF
15628.

Rufpreis:
5 000 HUF
15629.

Rufpreis:
5 000 HUF
The Tragic Death of Flight Lt. Stephen Horthy, Vice-Regent of Hungary. Compiled by The widow os Stephen Horthy. Edited by László Antal. Translated by Anna Nilsen. Englewood, én., Universe. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15630.

Rufpreis:
3 000 HUF
15631.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Csoóri Sándor:A magyar apokalipszis. Töprengések a második magyar hadsereg doni összeomlásáról készülő dokumentumfilm anyaggyűjtése közben. Külölenyomat. New York, 1980,[Püski.] Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés
15632.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szolnay Sándor: Erdély színei. Gyűjtötte, vál., szerk.: Sümegi György. Kolozsvár, 2010., Komp-Press. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
15633.

Rufpreis:
2 000 HUF
Népvándorlás kori aranykincsek a Magyar Nemzeti Múzeumban. Bp., 1992., Electa/Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
15634.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF