Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 347

Pigler Andor: A régi képtár katalógusa. Szövegrész. és Képtár egybe kötve Budapest, 1937, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 321 p. + 250p. Korabeli egészvászon kötésben + dr Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum régi képtárának leíró lajstroma. Bp., 1906. Hornyánszky. 431p. + képtáblák. Korabeli egészvászon kötésben
16619.

Rufpreis:
4 000 HUF
Genesis. A graphic interpretation by Lajos Szalay. New York,1966,Madison Avenue Church Press. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16620.

Rufpreis:
4 000 HUF
Lyka Károly: Képek, szobrok. 30 képpel illusztrált. Lyka Károly (1869-1965) művészettörténész által aláírt példány (az egyik ex libris-szen.) Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
16621.

Rufpreis:
4 000 HUF
Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez. Bp., 1977, Magvető. Kiadói sérült karton mappában, komplett
16622.

Rufpreis:
4 000 HUF
16623.

Rufpreis:
1 800 HUF
16624.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
16625.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16626.

Rufpreis:
4 000 HUF
16627.

Rufpreis:
3 000 HUF
16628.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Rákóczy Ferencnek szóló személyes dedikációval Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Mata János fametszeteivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16629.

Rufpreis:
4 000 HUF
A magyar rajz fiatal mesterei. Szalay Lajos és nemzedéktársai. 1932-1949. A Magyar Nemzeti Galéria és a Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum közös kiállítása. Miskolc, 2009., Miskolci Galéria. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Miskolci Galéria gépelt, fejléces levelével, rajta Bán András (1951-) igazgató, kritikus autográf aláírásával.
16630.

"A magyar rajz fiatal mesterei." Szalay Lajos és nemzedéktársai. 1932-1949. A Magyar Nemzeti Galéria és a Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum közös kiállítása. Miskolc, 2009., Miskolci Galéria. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Miskolci Galéria gépelt, fejléces levelével, rajta Bán András (1951-) igazgató, kritikus autográf aláírásával.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF