Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

Mózes Attila: Árvízkor a folyók megkeresik régi medrüket. Bp., 1990, Kriterion. Index - Tiltott könyvek szabadon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17288.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Gömöri György: Őszi magánbeszéd. Versek. 1954-1996. DEDIKÁLT! Szivárvány Könyvek 32. Bp.-Chicago, 1997.,Framo-M-Szivárvány Alapítvány. Kiadói papírkötés.
17289.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis kopásnyomok, kis szakadás.
17290.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fekete István 3 könyve: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések; Tíz szál gyertya; Csí és más elbeszélések. Bp., 1972-1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17291.

Rufpreis:
2 400 HUF
17292.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dávid Gyula: 1956 Erdélyben és ami utána következett. Magyar Esszék. Bp., 2016., Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
17293.

Rufpreis:
1 800 HUF
Harangozó Antal: Szólok hozzád, Bánat-asszony. Versek és dalok. Bp., 1933, a szerző kiadása (Globus-ny.), 24 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé koszos borítóval, szamárfüles lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17294.

Rufpreis:
1 600 HUF
17295.

Rufpreis:
1 000 HUF
17296.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Robicsek Margit: Beszélgetések a felhők felett. Bp., én., Malév. Kiadói papírkötés.
17297.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mátrai István: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek - és Ifjúságtanulmány 4. Bp., 1943., Országos Közoktatási Tanács. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17298.

Rufpreis:
1 800 HUF
Giosue Carducci: Dante. Négy képpel, fordította: Elek Artúr, A borítóképet Szántó Lajos rajzolta. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó, kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel
17299.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF