Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 474

Csillag István (1881-1968) 1938.Dr. Weiner Samu (a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) egyoldalas bronz plakett (72x65mm) T:2 patina, ph, karc /  Hungary 1938. Dr. Samu Weiner one-sided bronze commemorative plaque. Sign:István Csillag (1881-1968) (72x65mm) C:XF patina, edge error, scratches
30914.

Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) egyoldalas bronz plakett (72x65mm) T:2 patina, ph, karc / Hungary 1938. "Dr. Samu Weiner" one-sided bronze commemorative plaque. Sign:István Csillag (1881-1968) (72x65mm) C:XF patina, edge error, scratches

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Csikszentmihályi Róbert (1940-2021) 1969- Gyulai Zoltán 1888-1968 / Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Díja kétoldalas bronz díjplakett (92mm) T:1-,2
30915.

Csikszentmihályi Róbert (1940-2021) 1969- "Gyulai Zoltán 1888-1968 / Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Díja" kétoldalas bronz díjplakett (92mm) T:1-,2

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1
30916.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1

Rufpreis:
5 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (30g/0.800/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal) Ag commemorative medal in original, sealed ÁPV case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (30g/0.800/30mm) C:UNC patina  Adamo MNT12
30917.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (30g/0.800/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal)" Ag commemorative medal in original, sealed "ÁPV" case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (30g/0.800/30mm) C:UNC patina Adamo MNT12

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Csontos László (1925-2013) DN Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841 Br emlékérem (79x75mm) T:1-
30918.

Csontos László (1925-2013) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841" Br emlékérem (79x75mm) T:1-

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. Albert Einstein jelzett Ag emlékérem (46,14g/0.640/42,5mm) T:PP fo.
30919.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,14g/0.640/42,5mm) T:PP fo.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Csóka Zsuzsa (1962-) 2002. Steindl Imre 1839-1902 - A magyar történelem nagy alakjai kétoldalas Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1
30920.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2002. "Steindl Imre 1839-1902 - A magyar történelem nagy alakjai" kétoldalas Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1

Rufpreis:
3 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. Magyarország kormányzóinak emlékére / MÉE Baja 2008 kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph Adamo BA19
30921.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "Magyarország kormányzóinak emlékére / MÉE Baja 2008" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph Adamo BA19

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. 111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / Szervusztok, fiúk - Réthy László (1851-1914) bronz csegely emlékérem (24x24mm) T:1,1- Hungary 2012. 111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat (111st Anniversary of Hungarian Numismatic Society) / Szervusztok, fiúk - Réthy László (1851-1914) bronze commemorative klippe. Sign.: Zsuzsanna Csóka (24x24mm) C:UNC,AU
30922.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / 'Szervusztok, fiúk' - Réthy László (1851-1914)" bronz csegely emlékérem (24x24mm) T:1,1- Hungary 2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat (111st Anniversary of Hungarian Numismatic Society) / 'Szervusztok, fiúk' - Réthy László (1851-1914)" bronze commemorative klippe. Sign.: Zsuzsanna Csóka (24x24mm) C:UNC,AU

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. Magyar Népi Művelődési Intézet egyoldalas Br plakett, peremén 1 sorszám (87mm) T:1- patina
30923.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Magyar Népi Művelődési Intézet" egyoldalas Br plakett, peremén "1" sorszám (87mm) T:1- patina

Rufpreis:
8 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. Operaház 70. évfordulója kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén 23-as sorszámmal (82mm) T:1-,2
30924.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Operaház 70. évfordulója" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "23"-as sorszámmal (82mm) T:1-,2

Rufpreis:
8 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén 24-es sorszámmal (82mm) T:1-,2
30925.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. "Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "24"-es sorszámmal (82mm) T:1-,2

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF