Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 322

Viktor Lazarev: Középkori orosz festészet. Bp., 1975, Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
16663.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Németh Lajos: A művészet sorsfordulója. Bp., 1970, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, címlapon Sümegi György művészettörténész névbejegyzésével, utolsó néhány lap alsó sarka foltos.
16664.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,18
Bán András: Kéri Ádám. A művész, Kéri Ádám (1944-) Munkácsy Mihály-díjas (1998) magyar festő- és szobrászművész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 1984, Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
16665.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fromann Richárd: Nagyjaink bronzban és szóban. hn., 2005., Zarándok. Kiadói papírkötésben.
16666.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ernesto Grassi: A szépség ókori elmélete. Pécs, 1997., Tanulmány Kiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16667.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bach Melitta-Lackó Mihály: Leskelődők. Bp.,[1992],Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papír-kötés, foltos.
16668.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban.
16669.

Rufpreis:
1 200 HUF
Wehner Tibor: A babszemfestő pillantása. A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Új Forrás Könyvek. 8. Tatabánya, 1991., József Attila Megyei Könyvtár-Új Forrás. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
16670.

Rufpreis:
800 HUF
Móser Zoltán: Vannak utak. Fekete-fehér fotókkal. A szerző, Móser Zoltán (1946-) fotóművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bicske, 1988., Búzakalász MGTSZ. Kiadói papírkötések, foltos. Készült a magyarországi Szent Benedek rend 1000 éves fennállására, a pannonhalmi bencés apátság támogatásával, 1988-ban.
16671.

Móser Zoltán: Vannak utak. Fekete-fehér fotókkal. A szerző, Móser Zoltán (1946-) fotóművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bicske, 1988., Búzakalász MGTSZ. Kiadói papírkötések, foltos. "Készült a magyarországi Szent Benedek rend 1000 éves fennállására, a pannonhalmi bencés apátság támogatásával, 1988-ban."

Rufpreis:
800 HUF
Cs. Tóth János: Művészeti metszetek. A szerző, Cs. Tóth János (1951-) művészeti író által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bp.-Békéscsaba, 1995, Orpheus-Tevan. Kiadói papírkötés.
16672.

Rufpreis:
800 HUF
Kőnig , Frigyes: Columna. Képekkel illusztrált kiállítási katalógus. Zagreb,2012,Univerity of Zagreb Academy of Fine Arts. Angol és horvát nyelven. Kiadói papírkötések. Benne: a művész, Kőnig Frigyes (1955-) Munkácsy Mihály-díjas festő- és grafikusművész, tanszékvezető egyetemi tanár, a Magyar Képzőművészeti Egyetem rektorának gépelt levele P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére, fejléces papíron, autográf aláírásával.
16673.

Rufpreis:
1 000 HUF
16674.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF