Militaria

Zahl der Lose: 60

~1950. Honvéd Sportversenyek bronzozott fém emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) + A dolgozó nép rendjét védjük Br díjérem szalag nélkül, Ludvig BP gyártójellel (35mm) T:2 patina, kopott bronzozás, kis ph
33318.

Rufpreis:
1 800 HUF
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-  Hungary 1957. Workers and Peasants Rule Medal gilt, enamelled Br decoration on ribbon with miniature ribbon in original case C:AU NMK 700.
33319.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1- Hungary 1957. "Workers' and Peasants' Rule Medal" gilt, enamelled Br decoration on ribbon with miniature ribbon in original case C:AU NMK 700.

Rufpreis:
3 000 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 618.
33320.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 618.

Rufpreis:
1 000 HUF
1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 618.
33321.

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 618.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött bronz kitüntetés, mellszalaggal, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- NMK.: 701.
33322.

Rufpreis:
2 000 HUF
~1960-1970. Munkásőr Parancsnoki Iskola műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-
33323.

~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok
33324.

Rufpreis:
2 400 HUF
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696.
33325.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696.

Rufpreis:
1 000 HUF
1964. Munkásőr Emlékérem Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 708.
33326.

1964. "Munkásőr Emlékérem" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 708.

Rufpreis:
1 200 HUF
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban, igazolvánnyal T:1-
33327.

Rufpreis:
1 000 HUF
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20, 25, 30 év (5xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban, kitüntetés tartó pánttal, az egyikhez igazolvány, T:2 némelyiken kis zománchiba, sérült, firkált tok
33328.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20, 25, 30 év" (5xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban, kitüntetés tartó pánttal, az egyikhez igazolvány, T:2 némelyiken kis zománchiba, sérült, firkált tok

Rufpreis:
3 000 HUF
33329.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF