Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 46

Vegyes Ex Libris tétel (Vigh Jutka mesekönyve, Dr. Lustig István, Paris, Galambos Ferenc, 1937 BUÉK, Kass János, judaika) Vegyes technika, vegyes méret.
10875.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
10876.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jaschik Álmos (1885-1950): Dr. Lengyel Miklósék ... számú könyve, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, foltos, 10x7,5 cm
10877.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
5 db ex libris és alkalmi kisgrafika, vegyes állapotban, 10,5x8 cm és 6x8 cm között
10878.

Rufpreis:
1 200 HUF
4 db ex libris és kisgrafika, közte jelzett, sorszámozott is, vegyes méretben és állapotban
10879.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bálványos Huba (1938-2011): Illusztráció. Linómetszet, papír kartonon, jelzett, 7.5×6.5 cm
10880.

Rufpreis:
1 200 HUF
Sebők Á. jelzéssel: Art deco szépítkező hölgy. Tus, papír, Jelzett, 20x15 cm
10881.

Rufpreis:
8 000 HUF
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (275./500) példány.
10882.

Rufpreis:
6 000 HUF
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 50/300 Lapméret: 22x31 cm
10883.

Rufpreis:
4 000 HUF
11
5 db ex libris és alkalmi kisgrafika, vegyes állapotban, 12x10 cm és 17,5x11 cm között
10884.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gacs Gábor (1930-2019): Angyali üdvözletem. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 13x7,5 cm
10885.

Rufpreis:
1 600 HUF
10886.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF