Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 241

15012.

Rufpreis:
5 000 HUF
15013.

Rufpreis:
5 000 HUF
Széfeddin Sefket Bey: A hét vár országa. [Erdélyi útirajzok, elbeszélések]. Nyirő József előszavával. Bp., [1942], Stádium, 236 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.
15014.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bálint Alajos: A kaszaperi középkori templom és temető. Csanádvármegyei Könyvtár 34. Makó,1938., Csanádvármegye Közönsége, (Szeged, Szeged Városi Nyomda), 54 p.+1 (kihajtható tábla) t. + VII-XXI (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, az elülső borítón folttal.
15015.

Rufpreis:
5 000 HUF
9
Bohdaneczky Edvin: Csanád vármegye nemzetiségi és gazdasági viszonyai a XVIII. században. Csanádvármegyei Könyvtár 36. Makó,1940.,Makói Könyvnyomda,92+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15016.

Rufpreis:
5 000 HUF
Elek György: Berekfürdő története. Berekfürdő, 2015, Bereki Irodalmi Társaság. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. A Bereki Irodalmi Társaság ajándékozási bejegyzésével és bélyegzőjével.
15017.

Rufpreis:
5 000 HUF
Illyefalvi I. Lajos: A Székesfőváros jelentősége hazánk anyagi és szellemi művelődésében. Bp.,1940., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, X p.+15 t. Kiadói haránt alakú, zsinórral átfűzött, kiadói szakadt, karcos, kissé foltos papír védőborítóban, az elülső kötéstábla egyik élén kopásnyommal, de egyébként jó állapotban.
15018.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tatabánya .. anno .. 2. Képek a régi Tatabányáról. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó, Dallos István. Tatabánya, 2013, Tatabányai Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15019.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bicsok Zoltán, Orbán Zsolt: Isten segedelmével udvaromat megépítettem... Történelmi családok kastélyai Erdélyben. Csíkszereda, 2012, Gutenberg Kiadó, 640 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15020.

Bicsok Zoltán, Orbán Zsolt: "Isten segedelmével udvaromat megépítettem..." Történelmi családok kastélyai Erdélyben. Csíkszereda, 2012, Gutenberg Kiadó, 640 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
4 000 HUF
10
Csanád vármegye tíz évvel Trianon után. Csanád vármegye és az egyelőre egyesített Arad- és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma. Összeáll.: Vermes Ernő. Gyula, 1929, Kultura Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 3-528 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel, hiányzó címlappal.
15021.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
15022.

Rufpreis:
3 000 HUF
Salamin András: Buda-hegyvidéki vasutak. Képeskönyv. Hegyvidékünk gyöngyszemei 7. Bp., 2003, Infotop Kft. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15023.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF