Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

15774.

Rufpreis:
2 000 HUF
15775.

Rufpreis:
1 200 HUF
Virág Benedek: Magyar századai V. kötet. Hozzákötve: - - poétai munkái. Harmadik kiadás. A Magyar Nemzeti Muzeum kézirataiból közli Toldy Ferencz. Pest, 1863. Heckenast Gusztáv, VIII+224+XVI+239 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a táblákon vaknyomásos díszítéssel, márványozott lapélekkel, a borítókon apró kopásnyomokkal, egészen kis foxing foltokkal.
15776.

Rufpreis:
6 000 HUF
In Memoriam Mosonmagyaróvár 1956. október 26. Vál. és szerk.: Csicsai Ferenc - Papp Gyula. Mosonmagyaróvár, én., Mosonmagyaróvár VMK MDF Helyi Szervezete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15777.

Rufpreis:
2 000 HUF
16500.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Kubinyi Ferenc: Fekete Lexikon. I. 1945-1946. Miskolc, 1994, Malomfalvi. Kiadói papírkötésben.
16501.

Rufpreis:
1 000 HUF
16502.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szemjon Reznyik: Oroszország fasizálódása. Antiszemitizmus a posztszovjet korszakban. Ford.: Csontos Lea Szilvia. Debrecen,é.n.,Hajja & Fia. Kiadói kartonált papírkötés.
16503.

Rufpreis:
1 400 HUF
Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16504.

Rufpreis:
1 000 HUF
Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A papírborító hiányzik.
16505.

Rufpreis:
800 HUF
Christopher Hibbert: A Medici-ház tündöklése és bukása. Bánki Vera fordítása. Bp, 1993, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16507.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
16508.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF