Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 346

Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1937, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bernáth Aurél, Egry József, Fényes Adolf, Galtz Oszkár, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, borító szélein apró sérülésekkel.
16666.

Rufpreis:
2 000 HUF
Farkas István (1887-1944). Szerk.: Beke László. Bp.-Kecskemét, Magyar Nemzeti Galéria-Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kecskeméti Képtára és Tóth Menyhért Emlékmúzeuma. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.  Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16667.

Rufpreis:
1 000 HUF
Farkas István (1887-1944) emlékkiállítása. Exposition commémorative de István Farkas (1887-1944.) Szerk.: Fitz Jenő. Székesfehérvár, 1969., István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.   Farkas István (1887-1944) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16668.

Rufpreis:
1 000 HUF
Benedatta Gallizia di Vergano, Emilio Strada: Az óra. Ford.: Bánki Vera. Műkincshatározó. Bp., 1998, Officina 96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16669.

Rufpreis:
2 000 HUF
Halas István. Páros páratlan. Pair Impair. A művész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Mai Manó Ház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16670.

Rufpreis:
1 800 HUF
Klotz Miklós: Kasserian inkera? - - fotóival. Lerner Balázs szövegével. A művész, Klotz Miklós által DEDIKÁLT példány. Csobánka, 2014., Miroflex. Klotz Miklós fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16671.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Sinóros Szabó Katalin: Vass László Gyűjtemény, Veszprém. Veszprém, 2004., Modern Képtár Vass László Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
16672.

Rufpreis:
2 000 HUF
Történeti festő a XX. században: András Tibor. Sümegi György elemző tanulmányával. Bp., 2017, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16673.

Rufpreis:
2 000 HUF
Horváth György: Bartha László. Corvina Műterem. Bp.,1978, Corvina. Kiadói papírkötésben. Könyvtest elvált a borítótól
16674.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16675.

Rufpreis:
1 600 HUF
Halápy Lili: Halápy János. Életünkről, kortársakról. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Révai. Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16676.

Rufpreis:
1 400 HUF
A művészi fényképezés évkönyve. 1908. III. kötet. Szerk.: Br. Purcell Béla és Sternád Béla. Bp., 1908., Pátria-ny., XIX (reklám)+97 p.+26 (fekete-fehér fényképek) t. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti illusztrációkakl és korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval.
16677.

A művészi fényképezés évkönyve. 1908. III. kötet. Szerk.: Br. Purcell Béla és Sternád Béla. Bp., 1908., "Pátria"-ny., XIX (reklám)+97 p.+26 (fekete-fehér fényképek) t. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti illusztrációkakl és korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF