Foto Zahl der Lose: 456
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2608636
13145
419
Photo
cca 1975 Gyertyás László (1947-1994): Nyugodt öregség. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, néhány apró lyukkal / sérüléssel, 40x26 cm 2608640
13146
419
Photo
Gyertyás László (1947-1994): Ragaszkodás. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, szélein kissé sérült, 40x30 cm 2647381
13147
419
Photo
Jónás Pál: Minden cseppje tiszta, feliratozott, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 13×18 cm
2647282
13148
419
Photo
Járai Rudolf (1913-1993): Tavaszi vers, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 15×18 cm 2648053
13149
419
Photo
Kankovszky Ervin (1884-1945): Márkus Emília színésznő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 19,5×14,5 cm 2648034
13150
419
Photo
Kankovszky Ervin (1884-1945): Táncosnő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 23×17 cm 2643821
13151
419
Photo
cca 1963 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (nyelves portré), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16,5 cm 2643855
13152
419
Photo
cca 1979 Kabáczy Szilárd székesfehérvári fotóriporter és fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Tépelődés), kisebb hibákkal a sarkokon, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
2643789
13153
419
Photo
cca 1968 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (érdeklődés), ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x15 cm 969780
13154
419
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Ünnepnapon. Fotó, jelzés nélkül. 12,5x18cm 2643811
13155
419
Photo
cca 1978 Molnár Csikós Virág jelzés nélküli vintage fotója egy albumból kiemelve, ezüst zselatinos fotópapíron, 20,5x20 cm
2643762
13156
419
Photo
cca 1933 Reich Péter Cornel budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (piactéren), ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF