Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 396

Jókai Mór: Görög tűz. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás. LXIV. köt. Bp.,1897, Révai, (4)+264 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, a tartalomjegyzék részben elvált a kötéstől.
17518.

Rufpreis:
1 400 HUF
Arany János: Elbeszélő költemények. Elegyes darabok. Arany János Munkái 5. köt. (Magyar Remekírók). Bp., é.n., Ráth Mór (Hornyánszky Viktor-ny.), (6) p., 250-522 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi bejegyzéssel.
17519.

Rufpreis:
2 000 HUF
Arany János: Elbeszélő költemények. III. köt.: Murány ostroma, Elveszett alkotmány, Nagyidai cigányok. Arany János Munkái 4. köt. (Magyar Remekírók). Bp., é.n., Ráth Mór, (6)+219 p. Ötödik kiadás. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
17520.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hajdu Miklós: Gileád. Vallomások, elbeszélések. Bp., 1914, Singer és Wolfner (Nap-ny.), 220+(4) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17521.

Rufpreis:
2 000 HUF
17522.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gaál Dezső, Kordoványi Jenő et alii: A kárbecslés kézikönyve. Bp., 1970., Állami Biztosító Főigazgatósága. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1440 példányban.
17523.

Rufpreis:
2 000 HUF
Arany János munkái VI. köt.: Arany János prózai dolgozatai. Magyar Remekírók. Bp.,én.,Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé vetemedett borítóval.
17524.

Rufpreis:
1 400 HUF
Schiller, Friedrich: Fiesko. Ford.: Nagy Ignác. Színműtár 42. füzet. (IV. köt., L. sz.) Buda, (1843), Nagy Ignác (M. Kir. Egyetem-ny.), (3) p., 267-336 p. Félvászon-kötés, sérült borítóval, foltos, helyenként sérült lapokkal, a kötet végén oldalhiánnyal.
17525.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes Arany Jánossal kapcsolatos könyvek, 2 db:   Arany János Breviárium. Összeáll.: Kozma Dezső. Kolozsvár-Napoca, 1982-Dacia. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.;   Dánielisz Endre: Szalontai séták. Barangolás múltban és jelenben. Nagyvárad, 1993., Literátor. Kiadói papírkötés.;
17526.

Rufpreis:
800 HUF
Czakó Gábor: Titkos könyv. A szerző, Czakó Gábor (1942-) által ALÁÍRT példány. Bp., 2004., Boldog Salamon Kör. Albrecht Dürer illusztrációival. Kiadói papírkötés.
17527.

Rufpreis:
2 400 HUF
Büki Attila: Havas utak szárnyain. (Sur les ailes des chemins enneigés). Francia-magyar verseskönyv. Békéscsaba, 1987, Békés Megyei Könyvtár. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (81./250) példány.
17528.

Rufpreis:
2 400 HUF
17529.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF