Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 297

Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP patina
30867.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Boros Tibor (1945-) DN Kun Béla 1886-1939 egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (107mm) T:1
30868.

Boros Tibor (1945-) DN "Kun Béla 1886-1939" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (107mm) T:1

Rufpreis:
4 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1979. Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979 kétoldalas, öntött bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1- / Hungary 1979. Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979 double-sided, cast bronze commemorative medallion in display case (70mm) C:AU
30869.

Borsos Miklós (1906-1990) 1979. "Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1- / Hungary 1979. "Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979" double-sided, cast bronze commemorative medallion in display case (70mm) C:AU

Rufpreis:
6 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967 bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SG6
30870.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG6

Rufpreis:
1 400 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:1- / Hungary 1988. Library of the Hungarian Academy of Sciences double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU
30871.

Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:1- / Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Búza Barna (1910-2010) ~1975. Béke - Barátság egyoldalas Br plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:2 a tok pár kisebb helyen sérült
30872.

Búza Barna (1910-2010) ~1975. "Béke - Barátság" egyoldalas Br plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:2 a tok pár kisebb helyen sérült

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Búza Barna (1910-2010) DN Petőfi Sándor és Itt az idő most vagy soha! öntött bronz plakett pár eredeti, sérült díszdobozban (94,5mm és 95mm) T:2
30873.

Rufpreis:
6 000 HUF
Czinder Antal (1937-) 1989. Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj kétoldalas, öntött bronz díjérem, eredeti foltos dísztokban (97mm) T:1- / Hungary 1989. Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj Trasnlators Award, double-sided, cast bronze award medallion in original spotted case. Sign.: Antal Czinder (97mm) C:AU
30874.

Czinder Antal (1937-) 1989. "Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj" kétoldalas, öntött bronz díjérem, eredeti foltos dísztokban (97mm) T:1- / Hungary 1989. "Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj" Trasnlator's Award, double-sided, cast bronze award medallion in original spotted case. Sign.: Antal Czinder (97mm) C:AU

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1
30875.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1

Rufpreis:
3 000 HUF
14
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26
30876.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26

Rufpreis:
1 400 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban T:BU
30877.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban T:BU

Rufpreis:
1 200 HUF
Csucs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem plombált, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo BP12
30878.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF