Flohmarkt

Zahl der Lose: 543

Vasúti légsíp, fém, h: 18,5 cm
11869.

Rufpreis:
3 000 HUF
Iparművész vörösréz fali dísztál páva motívummal, jelzés nélkül, hátoldalán a Nemez- és Rostfeldolgozó Háziipari Szöv. címkéjével, d: 28 cm
11870.

Rufpreis:
2 400 HUF
2 db szecessziós ón kiöntő, jelzettek, koruknak megfelelő állapotban, m: 7 cm - 13 cm
11871.

Rufpreis:
4 000 HUF
Erdinger Weissbier német söröspohár készlet, 6 db, 0,5 l + műanyag tálca, d: 37 cm, eredeti dobozukban
11872.

Rufpreis:
2 000 HUF
6 db Holsten sörös pohár, m: 19 cm + 4 csomag (24 db) bontatlan alátét
11873.

Rufpreis:
2 000 HUF
Argentor alpakka tálca, jelzett, d: 27 cm
11874.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bonyhádi zománcozott fém tejeskanna, jelzett, zománcsérülésekkel, m: 24 cm
11875.

Rufpreis:
2 400 HUF
2 db zománcozott fém teáskanna, jelzett, 0,7 l, néhány kisebb zománcsérüléssel, m: 13 cm
11876.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Budafoki zománcozott fém tál virágos mintával, jelzett, d: 23 cm + régi zománcozott findzsa (bögre), m: 8 cm. Zománcsérülésekkel.
11877.

Rufpreis:
3 000 HUF
Konyhai lámpabúra, kézzel festett, anyagában színezett üveg, rozsdás fém szerelékkel, d: 24 cm, m: 15,5 cm
11878.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Régi kacsasütő tál, zománcozott öntöttvas, pecsételt és masszába öntött koronás magyar címeres jelzéssel. Korának megfelelő zománcsérülésekkel, kopásnyomokkal, 35,5x19x6,5 cm
11879.

Rufpreis:
8 000 HUF
Régi petróleumlámpa, kehely formájú, öntöttvas aljjal, anyagában színezett kék üveg testtel, búrával. A fém részeken zománcsérülésekkel, rozsdafoltokkal, m: 43,5 cm
11880.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF