Drucksachen

Zahl der Lose: 354

cca 1900 A csorisztyni sziklasor, Divald Károly fényképe után készült festmény nyomata kartonra kasírozva, 23x47 cm
14579.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900 4 db állat témájú nyomat a Pallas Lexikonból. 16x24 cm
14580.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapok széle részben sérült, egyik foltos. Lapméret: 36x25 cm
14581.

Rufpreis:
3 000 HUF
18
cca 1900-1910 Óriás méretű főkönyv, használatlan állapotban, Kanitz C. és Fiai Bp., márványozott lapélekkel, kissé kopott vászonborítóval, 46x31 cm
14582.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900-1960 Ricordo di Padova, Camposanto di Genova, Roma Tavole Scvltvre, Vedute Milano leporelló. 136 db kép Olaszországról.
14583.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1900-1990 20 db szentkép, részben kissé foltos és kissé sérült
14584.

Rufpreis:
1 000 HUF
1901 Bp., menükártya
14585.

1901 Bp., menükártya

Rufpreis:
1 000 HUF
1903 Budapest betüöntők és tömöntők árszabálya 24p
14586.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
1904 Hódmezővásárhelyi gazdasági Egyesület táncrendje, foltos
14587.

Rufpreis:
5 000 HUF
1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm
14588.

Rufpreis:
1 600 HUF
1909 Jó Pajtás I. évf. 1. sz. 1909. okt. 3. Szerk:: Sebők Zsigmond. Főmunkatárs: Benedek Elek. Bp.,Franklin, szakadozott, foltos, javított lapokkal, 24 p.
14589.

Rufpreis:
1 000 HUF
14590.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF