Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 252

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra ca. 1950 Jelzett tok. Számlapon néhány apró pötty, hátul a tokon karcok. Működő állapotban. d. 30 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin manufactured in 1950s.
19000.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
Ovális csiszolású gyémánt 0,88 carat VS 2. (6,33x4,76x3,42 mm ), certifikáttal. / Diamond oval shape with certificate
19001.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 297,30
1 411,76
19002.

Rufpreis:
440 000 HUF
1 189,19
1 294,12
Arany (Au/18k) gyűrű 5 db gyémánttal ékítve. 0,55 ct, SI / Fg, 0,48 WS 1/F-G. Br 3,4 g, m: 51. Certifikáttal, eredeti dobozában.
19003.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 135,14
1 235,29
19004.

Rufpreis:
320 000 HUF
864,86
941,18
19005.

Rufpreis:
340 000 HUF
918,92
1 000,00
Arany (14/Au) Akoya gyöngyös, fehérarany, fülbevaló. 34Db brillel ékítve (0,16ct), jelzett, bruttó: 4g, Garancia kártyával!
19006.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
Arany (14k/Au) Pávás, fehérarany nyaklánc, Mabe gyöngy, ausztrál opál és 2db fekete gyémánttal ékítve (0,012ct), Bruttó: 16,15g, nettó: 7,36g , jelzett, h: 46,5cm, Garancia kártyával!
19007.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
Ezüst (Ag) vegyes ezüst tárgyak, sérült, jelzés nélkül, nettó: 1927g
19008.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 55x36cm, nettó: 1426g
19009.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
19010.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
19011.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF