Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 240

Martin Pollack: Galícia. Utazás egy eltűnt világban Kelet-Galícia és Bukovina földjén. Bp., 2009., Palatinus. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15022.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Borsodvármegye és Miskolcz város czímtára. Szerk. és kiadja Sugár Ignácz. Átkötött, modern félműbőr kötéssel, bejegyzésekkel, aláhúzásokkal, restaurált lapokkal.
15023.

Rufpreis:
4 000 HUF
Régiónk és Tolna megye a két világháború között. Szerk.: Dobos Gyula. Szekszárd, 2004., Tolna Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói papírkötés.
15024.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Hermann Norden: Ez Abesszinia! Ford.: Soproni Béla. Világjárók. Bp., 1935., Franklin, 159 p.+16 (fekete-fehér fotók) t. +1 (kihajtható térkép) t. Kiadói illusztrált papírkötés, javított, sérült kötéssel, 4 hiányzó képtáblával.
15025.

Rufpreis:
2 000 HUF
Podhorányi Zsolt: Mesélő kastélyok. Bp., 2006., Szobek Könyvek. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15026.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15027.

Rufpreis:
2 000 HUF
Művészeti hetek Kolozsvár 1942 május 9-június 6. Budapest, 1942, Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. 164 p. + 12 t. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal, többek közt Barabás Miklós, Fadrusz János, Hollósy Simon, Thorma János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon kötés. + Kolozsvári Művészeti Hetek 1942 május 9-június 6. 7 p. Programfüzet az egyes rendezvényekről.
15028.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Székely Zoltán-Varga Nándor Lajos: Sepsiszentgyörgy város építészeti emlékei. Brasov/Brassó, 1969., Intrepr. Poligr. Román, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
15029.

Rufpreis:
1 800 HUF
15030.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15031.

Rufpreis:
1 200 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld képekben. A bevezető tanulmányt írta, a fényképeket másolta: Erdélyi Lajos. Sütő András előszavával. Bukarest, 1971, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban
15032.

Rufpreis:
1 000 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopott, szakadt díszdobozban.
15033.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF