Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

Módszeres tanmenet a szépíráshoz aczéltollszemekkel. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17355.

Rufpreis:
1 000 HUF
17356.

Rufpreis:
5 000 HUF
Erdős Renée összegyűjtött művei, 13 kötet: Ave Roma! I-II. köt.; Norina - Hattyuk; Borsóhercegnő - Novellák; Antinous; János tanítvány - Assisibeli zsoldos; Fioretti; Az élet királynője I-II. köt.; Berekesztett utak I-II. köt.; Az új sarj I-II. köt. A szerző által aláírtak. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, vegyes állapotban, két kötet sérült gerinccel.
17357.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szabó Dezső: Az egész látóhatár. Tanulmányok. I-III. köt. Bp., 1939, Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
17358.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
17359.

Rufpreis:
5 000 HUF
17360.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
László Gyula (1910-1998) emlékkönyv. Szerk.: Balassa Iván, László Emőke. Bp., 2001, Püski, 384 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17361.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Cs. Szabó László: Haza és nagyvilág. (Bp.), (1942), Franklin-Társulat, 360+(4) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, kopott gerinccel, a belső kötéstábláknál kissé sérült.
17362.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pearl S. Buck 7 db kötet. Bp., Palladis Rt Kiadói félvászon sorozat kötésben, egy két kopástól eltekintve jó állapotban
17363.

Rufpreis:
4 000 HUF
A Tarka regénytár 10 füzete két kötetbe bekötve, borítókkal.
17364.

Rufpreis:
3 000 HUF
17365.

Rufpreis:
6 000 HUF
17366.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF