Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Hatvani Dániel: Életutak a homokhátságon. - - riportjai. hn., 1984., Kiskunsági Mezőgazdasági Szövetkezetek Területi Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15048.

Rufpreis:
1 000 HUF
Műemlékeink sorozat 3 kötete: Genthon István: Az egri Liceum.;  Molnár József: Eger török műemlékei.;  Storno Pál: A soproni Storno-ház. Bp.,1955-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések,
15049.

Rufpreis:
3 000 HUF
Műemlékeink sorozat 3 Budapesttel kapcsolatos kötete: Egry Margit-Wellisch Judit: Az országház.;  Radnai Lóránt: A Lánchíd.;  Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. Bp.,1956-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, az egyik kötése kissé sérült.
15050.

Rufpreis:
3 000 HUF
Műemlékeink sorozat 3 kötete: Szilágyi János: Az Aquincumi Amfiteátrumok.; Héjj Miklós: Visegrád.; Koppány Tibor: Csesznek vára. Bp.,1956-1962, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötés, a Visegrád c. kötet borítója kopott.
15051.

Rufpreis:
1 200 HUF
Műemlékeink sorozat 5 Budapesttel kapcsolatos kötete: Wellner István: Az aquincumi mozaikok.; Sz. Póczy Klára-Hajnóczy Gyula: Római fürdők Budán.;  Gerő Győző: Buda török műemlékei.;  Kuthy Sándor: A pesti egyetemi templom.; Ybl Ervin: Az Operaház. Bp.,1957-1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések,
15052.

Rufpreis:
4 000 HUF
Műemlékeink sorozat 5 kötete: Sallay Marianna: A fertődi Eszterházy-kastély.;  Jenei Ferenc: Régi győri házak.;  Román János: A Sárospataki Kollégium.; Gerő László: A siklósi vár.;  Cserey Éva-Fülep Ferenc: Nagytétény műemlékei. Bp.,1956-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kissé kopott borítókkal.
15053.

Rufpreis:
4 000 HUF
3 db osztrák útikönyv: Kurort Baden bei Wien; Illustrierter Führer der Mariazeller Bahn; Wien und Niederösterreich. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült állapotban.
15054.

Rufpreis:
1 600 HUF
Petik Ambrus: Békés megye leírása 1784. Szerk.: Dankó Imre. Gyula, 1961, Erkel Ferenc Múzeum, 50 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15055.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Soós Imre: Képek a pásztói egyházközség és művelődés történetéből 1848-ig. + Lénárt Andor: Pásztó mezőváros kézműves (céhes) iparosainak története 1872-ig. (Egy kötetben). Tanulmányok Pásztó történetéből I. Salgótarján, 1991, Pásztó város önkormányzata. Kiadói papírkötés, a borító kissé foltos. Megjelent 1500 példányban.
15056.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp., 1993., Budapest Főváros Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15057.

Rufpreis:
1 200 HUF
O. M. Artus: Deutschland 10 Jahre danach. Franfurt, 1955. Humboldt. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, hozzá kiadói levél
15058.

Rufpreis:
1 800 HUF
Hevesy Sándor: Egri útikalauz. Bp, 1955, Heves M. Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, szakadt térképpel.
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF