Porzellan Zahl der Lose: 362
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2612550
11483
416
3800
Antik porcelán tányér, kopott, jelzett, d:19cm
2612625
11484
416
Meins! Német szarvasos gyerek reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan.
2612624
11485
416
Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos és virágos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:23cm
2612622
11486
416
Vintage mongol porcelán figura, nő vödörrel, jelzett, kopásnyomokkal, m:23cm
2616056
11487
416
5 db klf porcelán figura, klf állapotban
2571887
11488
416
6 személyes mokkáskészlet, matricás porcelán, jelzett, kopott. 2485768
11489
416
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított
2386782
11490
416
2595454
11491
416
Schaubachkunst halas porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm 2621290
11492
416
Fehér-mázas porcelán fogas és tál, jelzett és jelzés nélkül, az egyik foltos, a másikon gyári mázhibával, 21x26x4 cm és 9x20x6 cm
2575563
11493
416
Kínai teás kiöntő és cukordoboz. Jelzett porcelán, levonóképes, hibátlan m: 12 cm, m: 10 cm
2582674
11494
416
Bécsi emlék pipa, kézzel festett porcelán, kopott, repedéssel, jelzés nélkül, cca. 13cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF