Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 130

Renner Kálmán (1927-1994) DN Országos Diáknapok Sopron egyoldalas Br emlékérem és jelvény tokban (80mm, 25mm) T:1
30942.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Országos Diáknapok Sopron" egyoldalas Br emlékérem és jelvény tokban (80mm, 25mm) T:1

Rufpreis:
3 000 HUF
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. Magyar Sportért Br plakett (77mm) T:1-
30943.

Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
Szomor László (1908-1980) 1949. MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II. kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
30944.

Rufpreis:
1 200 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. Budapesti Egyetemi Athletikai Club 1898 - Rúdugrás 3.40 mtr. 1927 Br díjplakett Ludvig Budapest gyártói jelzéssel (70x46mm) T:2
30945.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club 1898 - Rúdugrás 3.40 mtr. 1927" Br díjplakett "Ludvig Budapest" gyártói jelzéssel (70x46mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina
30946.

Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina

Rufpreis:
3 000 HUF
Törzsök Károly (1906-1964) 1951. Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III. kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. Falusi Spartakiád fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina
30947.

Törzsök Károly (1906-1964) 1951. "Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III." kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. "Falusi Spartakiád" fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina

Rufpreis:
1 800 HUF
Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937 Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2
30948.

Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
1872. Az Óbudai Tornaegylet verseny díja - Erő épség egyetértés kétoldalas ezüstözött fém díjérem füllel (40mm) T:1- patina
30949.

1872. "Az Óbudai Tornaegylet verseny díja - Erő épség egyetértés" kétoldalas ezüstözött fém díjérem füllel (40mm) T:1- patina

Rufpreis:
1 800 HUF
~1900. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon K10.000M bajnok 1932 gravírozással, L.E. és Arkanzas gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina
30950.

~1900. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon "K10.000M bajnok 1932" gravírozással, "L.E. és Arkanzas" gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
1902. Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina
30951.

1902. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él" kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina

Rufpreis:
1 600 HUF
1903. Kerületi Ifjúsági Tornaverseny - 1903. május 21. Sopronban kétoldalas Cu emlékérem füllel (42mm) T:1- patina, ph
30952.

1903. "Kerületi Ifjúsági Tornaverseny - 1903. május 21. Sopronban" kétoldalas Cu emlékérem füllel (42mm) T:1- patina, ph

Rufpreis:
1 600 HUF
1905. Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12. kétoldalas jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph
30953.

1905. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF