Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 51

Franciaország 1800. A marengói csata emlékére, Bonaparte Napóleon portréjával kétoldalas Br emlékérem. Szign.: H. Auguste (50mm) T:2 France 1800. In memory of the Battle of Marengo, with a portrait of Napoleon Bonaparte kétoldalas Br emlékérem. Sign: H. Auguste. BONAPARTE PREMIER CONSUL DE LA REP. FRANÇE - BATAILLE DE MARENGO 25 ET 26 PRAIRIAL AN 8. / LE PREMIER CONSUL COMMANDANT LARMÉE DE RÉSERVE EN PERSONNE: ENFANS RAPPELLEZ-VOUS QUE MON HABITUDE EST DE COUCHER SURLE LE CHAMP DE BATAILLE. (50mm) T:2
31802.

Franciaország 1800. "A marengói csata emlékére, Bonaparte Napóleon portréjával" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: H. Auguste (50mm) T:2 France 1800. "In memory of the Battle of Marengo, with a portrait of Napoleon Bonaparte" kétoldalas Br emlékérem. Sign: H. Auguste. "BONAPARTE PREMIER CONSUL DE LA REP. FRANÇE - BATAILLE DE MARENGO 25 ET 26 PRAIRIAL AN 8. / LE PREMIER CONSUL COMMANDANT L'ARMÉE DE RÉSERVE EN PERSONNE: ENFANS RAPPELLEZ-VOUS QUE MON HABITUDE EST DE COUCHER SURLE LE CHAMP DE BATAILLE." (50mm) T:2

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
31803.

Rufpreis:
3 000 HUF
Franciaország 1970. V. Lenin centenárium 1870-1970 peremen jelzett Br emlékérem. Szign.: A. Bloc (68mm) T:1- France 1870. V. Lenin Centenary 1870-1970 Br commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: A. Bloc (68mm) C:AU
31804.

Franciaország 1970. "V. Lenin centenárium 1870-1970" peremen jelzett Br emlékérem. Szign.: A. Bloc (68mm) T:1- France 1870. "V. Lenin Centenary 1870-1970" Br commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: A. Bloc (68mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Franciaország 2009. Monnaie de Paris Napóleon sírja Cu turista zseton (34mm) + DN Sárkányölő Szent György kétoldalas Cu emlékérem füllel (23mm) T:2 patina, kis ph France 2009. Monnaie de Paris Tomb of Napoleon Cu tourist token (34mm) + ND St George two-sided Cu commemorative medallion with ear (23mm) C:XF patina, small edge error
31805.

Franciaország 2009. "Monnaie de Paris" "Napóleon sírja" Cu turista zseton (34mm) + DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas Cu emlékérem füllel (23mm) T:2 patina, kis ph France 2009. "Monnaie de Paris" "Tomb of Napoleon" Cu tourist token (34mm) + ND "St George" two-sided Cu commemorative medallion with ear (23mm) C:XF patina, small edge error

Rufpreis:
1 200 HUF
31806.

Rufpreis:
5 000 HUF
Görögország DN Rodos Görögország / Opap aranyozott fém emlékérem (50mm) plexi alapon (85x85mm) T:1- Greece ND Rodos Greece / Opap gilt metal commemorative medallion (50mm) on plexiglass (85x85mm) C:AU
31807.

Görögország DN "Rodos Görögország / Opap" aranyozott fém emlékérem (50mm) plexi alapon (85x85mm) T:1- Greece ND "Rodos Greece / Opap" gilt metal commemorative medallion (50mm) on plexiglass (85x85mm) C:AU

Rufpreis:
1 600 HUF
Izrael 1986. Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986 kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 10916, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986 double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 10916 in plastic case (59mm) C:UNC patina
31808.

Izrael 1986. "Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "10916", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "10916" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
31809.

Rufpreis:
800 HUF
Lengyelország 1985. Varsói Építőipari Cég kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Poland 1985. Warsaw Construction Company two-sided Br medallion (70mm) C:XF
31810.

Lengyelország 1985. "Varsói Építőipari Cég" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Poland 1985. "Warsaw Construction Company" two-sided Br medallion (70mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
Mongólia 2006. A Mongol Birodalom nagy kánjai 1206-1368 sárgaréz emlékérem sorozat eredeti tokban (5xklf) T:1 Mongolia 2006. Great Khans of the Mongol Empire 1206-1368 brass commemorative coins in original case (5xdiff) C:UNC
31811.

Mongólia 2006. "A Mongol Birodalom nagy kánjai 1206-1368" sárgaréz emlékérem sorozat eredeti tokban (5xklf) T:1 Mongolia 2006. "Great Khans of the Mongol Empire 1206-1368" brass commemorative coins in original case (5xdiff) C:UNC

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Nagy-Britannia ~2010. Peterborough - Cathedral City műanyag plakett fa talapzaton, hátoldalán akasztóval (150x178mm) T:1 United Kingdom ~2010. Peterborough - Cathedral City plastic plaque attached to a wooden base with a hanger on the back (150x178mm) C:UNC
31812.

Nagy-Britannia ~2010. "Peterborough - Cathedral City" műanyag plakett fa talapzaton, hátoldalán akasztóval (150x178mm) T:1 United Kingdom ~2010. "Peterborough - Cathedral City" plastic plaque attached to a wooden base with a hanger on the back (150x178mm) C:UNC

Rufpreis:
800 HUF
Németország / Weimar Köztársaság 1925. Uerdingen - 925-1925 - A rajnavidéki ezredéves ünnepség egyoldalas, bronz emlékplakett (57x38mm) T:1-,2 Germany / Weimar Republic 1925. STADT UERDINGEN A. RHEIN - 925-1925 JAHRTAUSENDFEIER DER RHEINLANDE one-sided bronze commemorative plaque (57x38mm) C:AU,XF
31813.

Németország / Weimar Köztársaság 1925. "Uerdingen - 925-1925 - A rajnavidéki ezredéves ünnepség" egyoldalas, bronz emlékplakett (57x38mm) T:1-,2 Germany / Weimar Republic 1925. "STADT UERDINGEN A. RHEIN - 925-1925 JAHRTAUSENDFEIER DER RHEINLANDE" one-sided bronze commemorative plaque (57x38mm) C:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF