Werbungen

Zahl der Lose: 201

cca 1960-1970 Csillár Fémtömegcikk és Villamossági KTSZ Bp. reklámprospektus, 4 p.
13844.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1970-1980 Szojuzpusnina ecsetek / pamacsok, illusztrált szovjet reklámlap, orosz és német nyelvű, 24x12 cm
13845.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1960-1970 3 db SZOT üdülőhajó bőröndcímke
13847.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1930-1940 Szeged, Fonyó Soma Villanyvilágítási Vállalata, rádiókészülékek és alkatrészek árjegyzéke, 4+124 p., kissé sérült, foltos
13848.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1900-1910 Zsolnai Vilmos-féle keramiai gyárak Pécs, szecessziós Zsolnay-reklám, papír kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 19x13 cm
13849.

Rufpreis:
6 000 HUF
Marks-művégtagok ismertető prospektus
13850.

Rufpreis:
1 000 HUF
7 db reklámtasak (Lacza László bélyegszaküzlete, Leopold Traub Briefmarken, stb.), vegyes méretben
13851.

Rufpreis:
1 400 HUF
6 db fejléces és illusztrált boríték, közte litho, vegyes állapotban
13852.

Rufpreis:
1 200 HUF
Csillaghegyi forrásvíz reklámlap, szakadással
13853.

Rufpreis:
1 000 HUF
Henter János (?-): Widenta. Tempera, papír. Kihajtható reklám terv. Hátoldalán jelzett, valamint Kivitelezésre nem javasoljuk!, Állami Hirdető Vállalat Lektorátus és 1956. évi bélyegzővel. Kisebb törésnyomokkal. 5,5x36,5 cm.
13854.

Henter János (?-): Widenta. Tempera, papír. Kihajtható reklám terv. Hátoldalán jelzett, valamint "Kivitelezésre nem javasoljuk!", "Állami Hirdető Vállalat Lektorátus" és 1956. évi bélyegzővel. Kisebb törésnyomokkal. 5,5x36,5 cm.

Rufpreis:
4 000 HUF
Neolaborogaph, reklámterv, 1950-60 körül. Kréta, tempera, kollázs, papír. Jelzés nélkül. 14x21 cm.
13855.

Rufpreis:
4 000 HUF
Chemol - Mit akar festeni? Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Kihajtható reklám prospektus terv, többek közt autófényezésre használatos festékekre. Hátsó lapon negatív elbírálást jelentő Nem kérjük (...) ceruzás felirattal. 1960 körül. 20,5x29,5 cm.
13856.

Chemol - Mit akar festeni? Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Kihajtható reklám prospektus terv, többek közt autófényezésre használatos festékekre. Hátsó lapon negatív elbírálást jelentő "Nem kérjük (...)" ceruzás felirattal. 1960 körül. 20,5x29,5 cm.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF