Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 82

Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű / relief, 1900-as évek eleje. Festett öntöttvas, fa alapra rögzítve, falra akasztható, a fa néhány helyen kissé sérült, 34x34 cm, teljes méret: 43,5x43,5 cm
11982.

Rufpreis:
8 000 HUF
9
Feltehetően Kerényi Jenő: Art Deco táncos lány. Öntött bronz, jelzés nélkül, m: 29 cm
11983.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Jelzés nélkül: Don Quijote. Fém, fa talapzaton. Kopott, m:26cm
11984.

Rufpreis:
6 000 HUF
Jelzés nélkül: Feszület. Bronz, fára applikálva. Falra akasztható. m:42cm
11985.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Jelzett: Figurális majolika, asztali dísz. Sérült. m:38cm
11986.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Ádám és Éva. Gipsz negatív forma. Jelzett. 21,5x20,5cm
11987.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Cseppkőbarlang alakokkal. 2db. Gipsz negatív forma. Jelzett. Egyik sérült. 27,5x19,5cm
11988.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Tengeri halak. Gipsz negatív forma. Jelzett. 20x26cm
11989.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Tengeri halak. Gipsz negatív forma. Jelzett. 19x26cm
11990.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Anonymous. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 16cm
11991.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Jelzés nélkül: Kottát olvasó kislány. Öntött, patinázott bronz, márvány hamutál talapzattal, kopott, m:10 cm
11992.

Rufpreis:
8 000 HUF
Afrikai faragott harcos, kopott, m:32cm
11993.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF