Flohmarkt

Zahl der Lose: 786

Figurális, ló formájú, francia késbak, 12db, fém, tartóban, jelzés nélkül, h: 9 cm
12202.

Rufpreis:
5 000 HUF
14
Közel-keleti fadoboz, csont és filé intarziával, működő zenélő szerkezettel, hibátlan, 18,5x13x5cm
12203.

Rufpreis:
6 000 HUF
Koktél és sommelier készlet dobozban, 19x17x6cm
12204.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ametiszt kristálycsoport, jó állapotban, 16x15x5cm
12205.

Rufpreis:
4 000 HUF
30
Indiai faragott fa söröskorsó, réz betéttel, kopásnyomokkal, etikettel jelzett, m:15,5cm
12206.

Rufpreis:
4 000 HUF
Malaziai ón sörös korsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm
12207.

Rufpreis:
5 000 HUF
Wendell August sörös korsó, kézi munka, acél, oldalán sörgyár jelenettel, jelzett, USA, m:15cm
12208.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Italos kiegészítők aganccsal díszítve, tartóban, sörnyitó, dugóhúzó, kiöntőfej. Kopott, m:15cm
12209.

Rufpreis:
4 000 HUF
12210.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Indiai zománcozott kínálótál, réz, jelzés nélkül, kopott, d:20cm
12211.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bőr autós táska, jó állapotban, 26x18x8cm
12212.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Makett szerelvények, cca. 1970, műanyag, dobozban, h: cca. 8 cm
12213.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
20

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF