Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 458

Arnhold Béla (1887-?): Táj híddal, olaj, karton, fa keretben, 41×48 cm
10012.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
B. Mikli Ferenc (1921-2013): Balatoni fények. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×59 cm
10013.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Csendélet, 1972. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 26×22,5 cm
10014.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bagi Béla (?-2007): Kecskemét főtér. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x65 cm.
10015.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
10016.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Tabáni utca, rézkarc, papír, jelzett, 7,5×8,5 cm
10017.

Rufpreis:
2 000 HUF
18
Bajor Ágost (1892-1958): Vajdahunyad vára. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
10018.

Rufpreis:
4 000 HUF
20
Bakányi Gyula (1955-): Tél. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70×80 cm
10019.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Balogh László (1930-2002): Illusztráció, Rimbaud: Akasztottak bálja. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 26x23,5 cm
10020.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Bánszki Tamás (1892-1971): A csodaszarvas. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül, feliratozott. 16x19 cm
10021.

Rufpreis:
3 000 HUF
10022.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Bárkay Imre (1930-2007): Női akt, 1958. Tempera, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben. 59×42 cm
10023.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF