Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 225

Gyöngy Kálmán: Magyar karikaturisták adat- és szignótára. Karikaturisták, animációs báb- és rajzfilmesek, illusztrátorok, portrérajzolók. Bp., 2008, Ábra KKT., 473+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16618.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
16619.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16620.

Rufpreis:
4 000 HUF
16621.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Nagy István. Tisztaság, Tömörség, Transzcendencia. Szerk.: Kieselbach Tamás. Bp., 2019., Kieselbach. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
16622.

Rufpreis:
5 000 HUF
16623.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Gömör Béla: Mesélő műtárgyak. Válogatás a gyűjteményből. Bp., 2016, GMR Reklámügynökség. Többek közt Bak Imre, Hencze Tamás, Fajó János, Mattis Teutsch János, Kádár Béla műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16624.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
16625.

Rufpreis:
8 000 HUF
Fehér Gyula: A filmjátszás művészete. Gyakorlati rész. Bp., é.n. Szerzői. 42p. Későbbi aranyozott nyl kötésben
16626.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16627.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. berei Soó Rezső: A mai debreceni grafika. Debrecen, 1935., Városi Nyomda, 24 p. +6 (3 levélen) t. Különlenyomat a Debreceni Szemle 1935. évfolyamából. 12 egészoldalas és 3 szövegközti grafikával illusztrált. Köztük Vadász Endre, G. Szabó Kálmán és Menyhárt József eredeti fametszetei. Kiadói papírkötés, hiányzó táblákkal: G. Szabó Kálmán és Menyhárt József fametszetű ex librisei hiányoznak. Számozott (0096./200) példány, géppel számozott példány.
16628.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Szalai András: Kis magyar snassz és neociki. Bp.,2020,Kieselbach. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16629.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF