Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 225

Der Totentanz in der Marienkirche zu Lübeck. Lübeck, Bernhard Röhring. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16714.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nürnbergi ötvösmunkák. XV-XIX. század. / Nürnberger Goldschmiedearbeiten. XV-XIX. Jahrhundert. A kiállítást rendezte és a műtárgyjegyzéket összeállította: Békési Éva, Szilágyi András. Bp., 1992, Iparművészeti Múzeum, 48 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16715.

Rufpreis:
800 HUF
Gerő Ödön: Művészetekről. Bp., 1936. Szerzői. Kiadói papírborítóval. 11 p.
16716.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tanulmányok a nagybányai művészet köréből. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Nagybánya Könyvek 3. Miskolc,1994,MissionArt Galéria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16717.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kubicka Kucsera Klára: A Szlovenszkói Képzőművészek Egyesülete - SZKE működésének története és összefüggései a magyarországi, valamint a csehszlovákiai művészeti élettel. 1920-1937. Jednota Vytvarnych Umelcov Slovenska - J. U. V. S. Pozsony, 2009, Madách Posonium. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16718.

Rufpreis:
1 600 HUF
Egy fényképező szerzetes Palatin Gergely. Szerk.: Kolta Magdolna. A magyar fotográfia történetéből. 4. Bp.,1993., Magyar Fotográfiai Múzeum-Pelikán Kiadó,167 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.
16719.

Rufpreis:
1 200 HUF
16720.

Rufpreis:
800 HUF
Drescher Pál: A szép magyar könyv. 1473-1938. Officina Képeskönyvek. Bp.,1938, Officina. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopással
16721.

Rufpreis:
1 000 HUF
16722.

Rufpreis:
1 800 HUF
Wagner R(ichárd): Az istenek alkonya. A Nibelung Gyűrűje c. trilógia harmadik napja. Fordította Radó Antal. Operaházi Könyvtár. Bp., é.n, Bárd Ferenc és Fia. Kiadói papírkötés.
16723.

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
16724.

Rufpreis:
800 HUF
16725.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF