Keramiken

Zahl der Lose: 129

Bozsik Kunszentmárton, füles váza népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, lepattanással m: 16 cm
11012.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Iparművész kerámia kévés készlet. Jelzett, minimális kopással. Komplett hat személyes
11013.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kovács Karolina (?-): Mázas kerámia óra, jelzett, elem nélkül, máz alatt hajszál repedésekkel, d: 27,5 cm
11014.

Rufpreis:
1 800 HUF
II. Leopold B.F. (Boch Fr?res Keramis) jelzett dísztányér, mázalatti, matricás, fajansz, Habsburg-Lotaringiai Mária Henrietta belga királyné és II. Lipót belga király képmásával és 17 különböző tartományok címereivel díszítve. Belgium 1880 körül. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 23,5cm
11015.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Vankóné Dudás Juli (1919-1984): Virágok. 3 db kézzel festett kerámia csempe, 15x15 cm, hibátlan állapotban
11016.

Rufpreis:
8 000 HUF
11017.

Rufpreis:
6 000 HUF
Illár Erzsébet (1940- ): Ülő lány. Égetett agyag, jelzett, kis sérüléssel, javítással, 20x18,5 cm
11018.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
9
M. Kiss Katalin (1941- ): Retró váza. Fehér és barna mázakkal festett mázas kerámia. Jelzett. m: 20,5cm
11019.

Rufpreis:
1 800 HUF
Vékony Sándor (1913-2000): 4 személyes teás szett. Színes mázakkal festett népi cserép. Kopásokkal, lepattanásokkal. Jelzett: Vékony HMV.  Első önálló kiállítása szülővárosában 1983-ban volt. 1988-ban Pro Urbe díjat kapott. 1954-ben lett népi iparművész.1956-ban kapta meg a Népművészet Mestere címet.
11020.

Rufpreis:
6 000 HUF
Szécsi Kerámia Budapest: Hímző menyecske. Színes mázakkal festett fali kerámia. Jelzett. Hibátlan. m: 30 cm
11021.

Rufpreis:
6 000 HUF
34
Mihály Béla: Ikebana váza. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal, 12x12x9cm
11022.

Rufpreis:
5 000 HUF
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Oroszlános tál, mázas kerámia , halványan jelzett,, hibátlan, d: 23 cm
11023.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF