Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 226

Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838 jelzett Ag emlékérem (36,40g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina Adamo BP26
30989.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" jelzett Ag emlékérem (36,40g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina Adamo BP26

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Fritz Mihály (1947-) 1990. Magyar-Finn Baráti Körök IV. Országos Találkozója - Szeged 1990. Szeptember 14-16. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30990.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Magyar-Finn Baráti Körök IV. Országos Találkozója - Szeged 1990. Szeptember 14-16." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek I - Szent László, Szent István, Szent Imre 3db-os jelzett Ag emlékérem szett dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (3x32,4g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP)
30991.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Gács Lajos (1905-1981) ~1942. A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny aranyozott Br plakett, előlapon Karácsonyi Géza - 1940 gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás
30992.

Rufpreis:
3 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1931. Róna József 1861-1931 egyoldalas bronz emlékplakett (45x69mm) T:1- hátlapon felszíni karcok HP 2636.
30993.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1931. "Róna József 1861-1931" egyoldalas bronz emlékplakett (45x69mm) T:1- hátlapon felszíni karcok HP 2636.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. Magyar Úszó Szövetség 1907-1932 bronz emlékérem LUDVIG gyártói jelzéssel, hátlapon ragasztónyom (60mm) T:1-,2
30994.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. "Magyar Úszó Szövetség 1907-1932" bronz emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon ragasztónyom (60mm) T:1-,2

Rufpreis:
8 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina
30995.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. "A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE" plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Győrfi Sándor (1951-) 1986. Káplár Miklós születésének 100. évfordulójára 1886-1986 egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (90mm) T:1- patina
30996.

Győrfi Sándor (1951-) 1986. "Káplár Miklós születésének 100. évfordulójára 1886-1986" egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (90mm) T:1- patina

Rufpreis:
2 000 HUF
13
Hetés György (1921-1998) 1989. Krúdy Gyula 1878-1933 Br emlékplakett (90mm) T:2
30997.

Hetés György (1921-1998) 1989. "Krúdy Gyula 1878-1933" Br emlékplakett (90mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Horváth János (1940-) 1981. 50 éves a Magyar Élettani Társaság Br plakett (90mm) T:1- CS 917.
30998.

Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" Br plakett (90mm) T:1- CS 917.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc Br emlékérem (80mm) T:2
30999.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:2

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc Br emlékérem (80mm) T:1-
31000.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF