Flohmarkt

Zahl der Lose: 549

Réz habüst d: 25 cm
11966.

Réz habüst d: 25 cm

Rufpreis:
4 000 HUF
Régi tintatartó, fa lapon 2db üveg tintatartó, egy egyik dugója hiányzik, a fa tartóba nem illeszkedik pontosan, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, 25x16x10cm
11967.

Rufpreis:
3 000 HUF
Art Deco kínáló, fém, üvegbetéttel, jelzés nélkül, kopott, d:16,5cm
11968.

Rufpreis:
3 000 HUF
Retró réz, fabetétes kártyadoboz, tetején munkások reliefje, jelzés nélkül, kopott, 17x11x5cm, kártya paklinak való méret: 9x6cm
11969.

Rufpreis:
4 000 HUF
Díszesen faragott fabőrönd, kopásnyomokkal, 44x32x13cm
11970.

Rufpreis:
5 000 HUF
Magyarország formájú fa tálca, színes poharakkal, kopásnyomokkal, 43x23cm
11971.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Hentes szett, bárd, kés, acél, kopott, h:cca 30cm
11972.

Rufpreis:
1 800 HUF
5 db bontatlan retró szappan, (Levendula, Baba, Kék Vörös, stb.)
11973.

Rufpreis:
1 600 HUF
2db Kovács jelzésű kalapács, h:20-28cm
11974.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kézi kovácsolású tűzoltó csákány, h:21cm
11975.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
11
Vegyes kézimunka szett, (5db hímző minta keretben, es sok fonal.
11976.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Régi bakelit telefon cca 1940
11977.

Régi bakelit telefon cca 1940

Rufpreis:
4 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF