Drucksachen

Zahl der Lose: 421

1919 karai Neugebauer Viktor (1853-1919) ny. MÁV igazgató, az Első Duna-Gőzhajózási Társaság volt magyarországi képviselőjének és forgalmi igazgatójának, miniszteri tanácsosnak a halálozási értesítője
14491.

Rufpreis:
1 000 HUF
1919 Népszava XLVII. évf. 173. sz., 1919. júl. 22., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 8 p., sérült, kis hiánnyal
14492.

Rufpreis:
1 200 HUF
1919 Népszava XLVII. évf. 158. sz., 1919. júl. 4., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 10 p., sérült
14493.

Rufpreis:
1 200 HUF
1919 Népszava XLVII. évf. 180. sz., 1919. júl. 30., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 8 p., sérült, foltos
14494.

Rufpreis:
1 200 HUF
1919 Vörös Újság II. évf. 44. sz., 1919. ápr. 1., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, sérült, 8 p.
14495.

Rufpreis:
1 400 HUF
1919 Vörös Újság II. évf. 50. sz., 1919. ápr. 7., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, kissé sérült, 8 p.
14496.

Rufpreis:
1 400 HUF
1919 Vörös Újság II. évf. 57. sz., 1919. ápr. 15., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, sérült, 8 p.
14497.

Rufpreis:
1 400 HUF
1919 A Baross-Szövetség névsora, foltos, szakadásokkal, 7p
14498.

Rufpreis:
1 600 HUF
1919 Vörös Újság II. évf. július 31., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből
14499.

Rufpreis:
1 400 HUF
1919 Egyházközségek tagjaihoz a proletárdiktatúra után megrendült egyházi adófizetési kötelezettség helyreállítása tárgyában, román cenzurával. Röplap
14500.

Rufpreis:
1 000 HUF
1919 Magyar munkás! Tanácsköztársaság ellenes, románok által cenzúrázott röplap, benne aláhúzásokkal, hajott
14501.

Rufpreis:
2 000 HUF
1919 Román Katonai Parancsnokság, Diamandi és Mardarescu nevében kiadott kiáltvány a román megszállás idejéből, szakadásokkal, 57×42 cm
14502.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF