Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 293

Madarász G. vagy Gy. jelzéssel: Borozgatók. Olaj, karton. Apró sérülésekkel, keret nélkül. 40x50cm
10445.

Rufpreis:
8 000 HUF
Bálint jelzéssel: Téli erdő fácánokkal. Olaj, vászon. Sérült. Keret nélkül. 40x60cm
10446.

Rufpreis:
4 000 HUF
Berkes Gyula 949 jelzéssel. : Tóparti házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 23,5x31 cm
10447.

Rufpreis:
2 000 HUF
Berkes Gyula 944 jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 24,5x32,5 cm
10448.

Rufpreis:
2 000 HUF
Berkes Gyula 945 jelzéssel: Téli házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 29x42 cm
10449.

Rufpreis:
2 000 HUF
Berkes Gyula 951 jelzéssel: Alpesi tó. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 32x42 cm
10450.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ria jelzéssel: Folyópart. Olaj, fa, keret nélkül, d:26cm
10451.

Rufpreis:
5 000 HUF
Muzika S. jelzéssel: Téli táj. Olaj, fa. Jelzett, keretben. 21x16 cm
10452.

Rufpreis:
4 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Shine Blue. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. 33x49cm
10453.

Rufpreis:
6 000 HUF
Jelzés nélkül: Vízparti vibrálás. Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú keretben. 50x70 cm
10454.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Péter Zoltán jelzéssel, Giovanni Baglione (1566-1643) után: Mária gyermekével, Sz. Erzsébettel és Keresztelő Sz. Jánossal. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 46x31 cm
10455.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
10456.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF