Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 371

Banga Ferenc (1947-): Szabadon, 1989. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 48/100. Üvegezett fakeretben. 60x42 cm
10012.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bánovszky Miklós (1895-1995): Jégszedők. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
10014.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
Baranski Emil László (1877-1941): Az alagút, 1923. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/3?). Üvegezett, kissé kopott fa keretben. Lapszélei apró foltokkal. 25x17,5 cm
10015.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
20
Baranyai Ferenc (1923-2003): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x59 cm
10016.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
10017.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1900-1910 Basch Árpád (1873-1944): Hajtóvadászat, szecessziós könyvborító, linó, merített papír, jelzett a dúcon, 21x14 cm, teljes lap: 24x18 cm
10018.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
Batári László (1920-1997): Szigligeti hegyoldal. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé kopott, sérült fa keretben, 120×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10019.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Batári László (1920-1997): Nyírpazonyi Nagyhegy. Olaj, vászon. Jelzett. fa keretben, néhány kisebb hibával, egy pici lyukkal. 110x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10020.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 32×36 cm
10021.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
10022.

Rufpreis:
2 400 HUF
10023.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
B. Séday Mária (1925-2009): Fésülködő. Hímzés, jelzett. Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 12×10 cm
10024.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF