Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 33

vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Regény. Bp., 1941, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói illusztrált papír-kötés, a papírborító elülső illusztrált borítékja leszakadt,(de meg van.)
16550.

Rufpreis:
1 400 HUF
vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált papír-kötés, a papírborítón kis kopásnyomokkal, kis szakadással.
16551.

Rufpreis:
1 400 HUF
Az olasz háború előzményeiről. Az új osztrák-magyar vöröskönyv népies kiadása. Bp., 1915., Cs. és Kir. Közös Külügyminisztérium, 30 p. Kiadói papírkötés, kis szakadással a gerincen.
16552.

Rufpreis:
2 400 HUF
16553.

Rufpreis:
1 000 HUF
Marshall tábornagy: így győztünk... Ford.: Éber Ernő. Bp.,(1945), Franklin. Kiadói egészvászon-kötés. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa.
16554.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hajdú István: Milyen volt az a mi régi hadseregünk? Bp., 1927, Légrády. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16555.

Rufpreis:
1 600 HUF
Stig Förster, Markus Pöhlmann, Dierk Walter: A világtörténelem nagy csatái. Szalamisztól Sínaiig. Bp., 2003, Corvina. Kiadói papírkötés.
16556.

Rufpreis:
1 000 HUF
16557.

Rufpreis:
800 HUF
Vörös Ákos: Becsülettel a hazáért. Szántó Róbert főhadnagy és vértanú társai emlékének. Győr, 2019., Palatia-ny., Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16558.

Vörös Ákos: "Becsülettel a hazáért." Szántó Róbert főhadnagy és vértanú társai emlékének. Győr, 2019., Palatia-ny., Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Tilkovszky Loránt: SS-toborzás Magyarországon. Népszerű Történelem. Bp., 1974, Kossuth. Néhány fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16559.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hadtörténelmi tanulmányok. Zalai Gyűjtemény 36/I. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1995., Zalai Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Benne több Zala megyére vonatkozó érdekes hadtörténeti tanulmánnyal.
16560.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
M. Szabó Miklós: A magyar Katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004. Zrínyi. Kiadói kartonálásban
16561.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF