Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 154

15666.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Bárdossy László: Magyar politika a mohácsi vész után. Bp., 1992, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az 1943-as kiadás reprintje.
15667.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kő András - Nagy J. Lambert: Tököl 1956. 1992, Publica. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15668.

Rufpreis:
1 000 HUF
15669.

Rufpreis:
1 400 HUF
Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.   Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.
15670.

Rufpreis:
800 HUF
15671.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gosztonyi Péter: Politikusok, katonák, események. Adalékok Magyarország és a kelet-európai népek legújabb történelméhez. München,(1989),Herp. Kiadói papírkötés.  Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját-kezű névbejegyzésével.
15672.

Rufpreis:
1 400 HUF
A francia sárga könyv. Diplomáciai okmányok 1938-1939. A Németország és Lengyelország, Nagy-Britannia, Franciaország közötti háború kitörését megelőző események és tárgyalások okmányai. Bp., 1939, Francia külügyminisztérium (Pápai Ernő műintézete), 270 p. Tiszteletpéldány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
15673.

Rufpreis:
2 400 HUF
Alvó lovagok. Lengyel regék és mondák. Szerk.: Jerzy Snopek. Bp., 1988, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
15674.

Rufpreis:
1 200 HUF
15675.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Ifj. Kodolányi János: A finnugor őshaza nyomában. Vál. és szerk.: - -. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1973, Gondolat. 449 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány.
15676.

Rufpreis:
800 HUF
Magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1943, Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter-Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete, 289+1 p. Átkötött félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzőkkel, az elülső borítón címkével.
15677.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF