Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Arnold, Loránd: A vénülés elhárítása és az élet meghosszabbítása célszerű életmóddal és gyógyeszközökkel. Bp., 1910, Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17324.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gaál Dezső, Kordoványi Jenő et alii: A kárbecslés kézikönyve. Bp., 1970., Állami Biztosító Főigazgatósága. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1440 példányban.
17325.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Fekete István: Kele / Vuk. Bp., 1987, Móra. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17326.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp., 1990, Nesztor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17327.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Derengő hajnal. Bp., 1994, Fortuna. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17328.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Tüskevár, Bp, 1982, Móra. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
17329.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Bogáncs. Bp., 1985, Móra. Kiadói papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
17330.

Rufpreis:
1 000 HUF
Francois Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, illusztrált kiadói papírtokban.
17331.

Rufpreis:
2 000 HUF
Francois Villon Nagy Testámentuma. Hat balladával bővített második kiadás. Ford., bevezette és magyarázatokkal ellátta: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodami Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17332.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1907. Athenaeum, Kiadói, kopott egészvászon kötésben
17333.

Rufpreis:
1 000 HUF
13
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban... Bp., [1930], Athenaeum, 310 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott borítóval és gerinccel, a hátsó borítón vágásból eredő hiánnyal, pótlással, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17334.

Rufpreis:
2 000 HUF
Krúdy Gyula: A fejedelem szolgája és egyéb elbeszélések. [Első kiadás]; Gulliver utazásai. Ford.: Dávid Margit. [Egybekötve.] Bp., [1907-1925], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 95 p. + 64+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé foltos.
17335.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF