Uhren

Zahl der Lose: 87

Tag Heuer stopperes quartz szerkezettel, működik, jelzett, szép állapotban d:42mm
11726.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
International Watch Co. Schaffhausen zsebóra, acél tokkal, jelzett szerkezet: Probus Scafusia. Működik, szép állapotban, szép plexivel d:50mm
11727.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Rado quartz férfi karóra, titán alapú kerámia szíjjal, működik, dobozban, korának megfelelő állapotban d:30mm
11728.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Longines Hydro Conquest Diver Bicolor Quartz férfi karóra, gyári acél szíjjal, működik, apró kopásokkal, gyári dobozban, d:39mm
11729.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Breitling férfi automata karóra, bőr szíjjal, működik, d:35mm Breitling dobozban,
11730.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Bogner automata szerkezetű chronográfos férfi karóra, bőr szíjjal, működik, fadobozban, d:37mm
11731.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
11732.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Omega kalapács automata férfi karóra, 1950-1959 közötti, acél számlap, aranyozott tokban, kopott, d:34 mm.
11733.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Feles ütős asztali óra, feltehetően francia, higanykompenzációs ingával, üvegen apró csorbák, 1900 körül, utólag lefújt arany színű festékkel, működik, kulccsal, m:40cm
11734.

Rufpreis:
85 000 HUF
229,73
250,00
Omega mechanikus szerkezetes asztali gömbóra, számlapján kézzel festett erotikus jelenet látható, két férfi és egy nő látható rajta, az egyik férfi erotikus animációval rendelkezik, amely a felhúzás után automatikusan és folyamatosan működik. Analóg kijelzős, arab számos, szerkezet jelzett: OMEGA. 1912 körül. d:8cm, apró karcolások, kopások. Működik.
11735.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Seiko 23 köves automata óra, koronáról is húzható 4R35-ös automata szerkezettel, cca. 41 óra járástartalékkal, zafír óraüveg (apró karcok), rozsdamentes acél tok-és szíj, 10 ATM / 100M vízállóság, dátumjelző, d:40mm, tökéletesen működik, eredeti dobozában, papírokkal.
11736.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Tissot automata férfi karóra, dupla szíjjal, leírással, eredeti dobozban, szép működő állapotban. d:40mm
11737.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF