Drucksachen

Zahl der Lose: 338

cca 1930 Arma termelési és vásárlási szövetkezet vásárlási könyv 32p.
14596.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
14597.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1930 2 db Budapest térkép és ismertető, egyik szakadásokkal
14598.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1930 Wagner Tannhäuser, Die Mesitersinger, Der fliegende Holländer 3 db könyvjelző
14599.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1930 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Bp., Új Idők. Kiadói zsinórfűzéses, haránt-alakú papírkötésben, a borítón kis szakadásokkal.
14600.

Rufpreis:
2 000 HUF
14601.

Rufpreis:
4 000 HUF
1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
14602.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1930-1940 Paris, Plan Pratique du Metro / Párizs metróhálózatának zsebtérképe, foltos borítóval, 28x14 cm
14603.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1930-1940 Tanu és Magyarország folyóiratok kitöltetlen előfizetői, megrendelő szelvényei
14604.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1930-1940 Hatschek és Farkas (HAFA) fotó és optikai szaküzlet 70. sz. árjegyzék 1. melléklete, fényképezőgép-katalógus, 16 p. + Mennyit exponáljunk? Szerk.: Hevesy István, Bp., HAFA kiadás, XVI p., tűzött papírkötés, sérült borítóval
14605.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
cca 1930-1940 Pécs, turisztikai ismertető füzet, 40 p., korabeli hirdetésekkel, a borító és néhány lap kissé sérült + Pécs sz. kir. város térképe, 1 : 15.000, 27,5x24 cm + Pécsi Nemzeti Színház programfüzete, 8 p.
14606.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1930-40 Horthy István kormányzó a Szent István napi körmetenet. Ofszet nyomat, papír. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, 27×39 cm
14607.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF