https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 25

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1975 Öltözködési és testápolási tanácsadó. Bp., 1975, Centrum Áruházak, 39+1 p. Papírkötés.
17144.

1975 Öltözködési és testápolási tanácsadó. Bp., 1975, Centrum Áruházak, 39+1 p. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17145.

Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Adler Péter, Záray Ervin: Konzerváló fogászat. Bp., 1961, Medicina (Franklin-ny.), 536 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal. Megjelent 2400 példányban.
17146.

Adler Péter, Záray Ervin: Konzerváló fogászat. Bp., 1961, Medicina (Franklin-ny.), 536 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal. Megjelent 2400 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Török Éva, Dr. Rutkai Krisztina: Gyermekbőrgyógyászat. Bp., 1995, Medicina. Második kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17147.

Dr. Török Éva, Dr. Rutkai Krisztina: Gyermekbőrgyógyászat. Bp., 1995, Medicina. Második kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Peggy Jett Pittenger: The Wonderful World of Ponies. New York, 1973, Arco. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.
17148.

Peggy Jett Pittenger: The Wonderful World of Ponies. New York, 1973, Arco. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg-Sandee Hathaway: Az első 12 hónap. Újdönsült szülőknek a terhesség utáni időszakról. Bp.,2013,Park. Kiadói kartonált papírkötésben.
17149.

Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg-Sandee Hathaway: Az első 12 hónap. Újdönsült szülőknek a terhesség utáni időszakról. Bp.,2013,Park. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Marty Becker - Jack Canfield - Mark Victor Hanson -Carol Kline:Megható állattörténetek. Ford.: Káldos Zsolt és Villányi György. hn., 1998, Novella. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Tobiás Loránd: Kutyatartás - nevelés. Testi adottságok - alaptermészet. Lunczer Anna rajzaival. hn., én., Statiqum. Kiadói papírkötés.
17150.

Marty Becker - Jack Canfield - Mark Victor Hanson -Carol Kline:Megható állattörténetek. Ford.: Káldos Zsolt és Villányi György. hn., 1998, Novella. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Tobiás Loránd: Kutyatartás - nevelés. Testi adottságok - alaptermészet. Lunczer Anna rajzaival. hn., én., Statiqum. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Telegdi Roth Károly: Magyarország geológiája. I. rész. A magyar föld és az azt környező területek hegyszerkezetének kialakulása. Tudományos Gyűjtemény 104. Pécs, 1929, Danubia Könyvkiadó. Foltos, megviselt állapotú egészvászon kötésben, kissé meglazult kötéssel. Hiányzó térképmelléklettel.
17151.

Telegdi Roth Károly: Magyarország geológiája. I. rész. A magyar föld és az azt környező területek hegyszerkezetének kialakulása. Tudományos Gyűjtemény 104. Pécs, 1929, Danubia Könyvkiadó. Foltos, megviselt állapotú egészvászon kötésben, kissé meglazult kötéssel. Hiányzó térképmelléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17152.

Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.
17153.

Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
17154.

Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
A Búvár zsebkönyvek sorozat 6 kötete + Siroki Zoltán: Díszmadarak a Lakásban Mezőgazdasági Kiadó, 1990
17155.

A Búvár zsebkönyvek sorozat 6 kötete + Siroki Zoltán: Díszmadarak a Lakásban Mezőgazdasági Kiadó, 1990

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse