Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 214

Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Csánky Dénes előszavával. Magyar művészeti írások. Bp. 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
16772.

Rufpreis:
1 400 HUF
Az etruszk és a római rabszolgatársadalom építészete. II. éves építészhallgatók A tagozata részére. Összeáll.: Malesz Erika. Építőipari Műszaki Egyetem jegyzet. Bp., 1954, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, az elülső borító laza, részben elvált a könyvtesttől.
16773.

Az etruszk és a római rabszolgatársadalom építészete. II. éves építészhallgatók "A" tagozata részére. Összeáll.: Malesz Erika. Építőipari Műszaki Egyetem jegyzet. Bp., 1954, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, az elülső borító laza, részben elvált a könyvtesttől.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rados Jenő: Építéstörténeti összefoglalás. Építőipari Műszaki Egyetem Építőmérnöki Kar Levelező Oktatása jegyzet. Bp., 1954, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt gerinccel, kissé szakadt borítóval, 134-151. oldalak között kijáró lapokkal. Megjelent 213 példányban.
16774.

Rufpreis:
1 000 HUF
Major Máté-Csemegi József: Román építészet. A feudális társadalmak építészete Elő rész II. kötet. Összeáll.: Sódor Lajos Tompos Erzsébet közreműködésével. Walla Gézáné rajzaival. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Építészmérnöki Kar jegyzet. Bp., 1955., Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, Tiszteletpéldány bélyegzéssel. Megjelent 136 példányban.
16775.

Major Máté-Csemegi József: Román építészet. A feudális társadalmak építészete Elő rész II. kötet. Összeáll.: Sódor Lajos Tompos Erzsébet közreműködésével. Walla Gézáné rajzaival. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Építészmérnöki Kar jegyzet. Bp., 1955., Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. Megjelent 136 példányban.

Rufpreis:
1 000 HUF
1982 Haviár Győző: Kherndl Antal-Feketeházy János születésének 120 éves évfordulójára. Különlenyomat Mélyépítéstudományi Szemle, XII. évf. 1962., 11. sz., foltos, 481-485 p. A szerző, Haviár Győző (1895-1970) által DEDIKÁLT példány.
16776.

Rufpreis:
800 HUF
1942 Magyar Iparművészet XLV. évf. 5 száma (1942. 4-8. sz.) Szerk.: Szablya Frischauf Ferenc.
16777.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, 1980, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval.
16778.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bácsay peintures - Peter Bácsay, Budapest, 2011. Kiadói kartonált keménykötésben, 168p.
16779.

Rufpreis:
1 800 HUF
Retrospetív 1990-2000. Bp.,2003,Nemes Galéria. Kiadói papírkötés.
16780.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fekete Gábor. Szerk.: Ocsovai Dóra. Bereczky Loránd bevezetőjével. A művész által DEDIKÁLT példány. hn., (2003), Art Box Bt. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16781.

Rufpreis:
1 000 HUF
Révész Emese: Frank Frigyes (1890-1976.) Egy magyar expresszionista. Szeged, 2003., Művészetért, Oktatásért Alapítvány. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16782.

Rufpreis:
1 600 HUF
Virág Judit: Senki többet? Harmadszor! Bp., 2004, Korona Kiadó. Kiadói papírkötésben.
16783.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF