Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 107

Liechtenstein 2000. Karácsony jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2000. Christmas hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30083.

Liechtenstein 2000. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2000. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Maldív-szigetek 1985. Disneyland 30. évfordulója fém emlékérem felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1- Maldives 1985. 30th anniversary of the Disneyland metal medallion in envelope with stamp C:AU
30084.

Maldív-szigetek 1985. "Disneyland 30. évfordulója" fém emlékérem felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1- Maldives 1985. "30th anniversary of the Disneyland" metal medallion in envelope with stamp C:AU

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Man-sziget 1984. 1C Cu-Ni Olimpia - Atléták felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1 Isle of Man 1984. 1 Crown Cu-Ni Olympics - Athletes in envelope with stamp C:UNC Krause KM#118
30085.

Man-sziget 1984. 1C Cu-Ni "Olimpia - Atléták" felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1 Isle of Man 1984. 1 Crown Cu-Ni "Olympics - Athletes" in envelope with stamp C:UNC Krause KM#118

Rufpreis:
2 000 HUF
Man-sziget 1986. 1C Cu-Ni Labdarúgó Világbajnokság 1986 felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1  Isle of Man 1986. 1 Crown Cu-Ni Football World Cup 1986 in envelope with stamp and cancellation C:UNC  Krause KM#161
30086.

Man-sziget 1986. 1C Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1986" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Isle of Man 1986. 1 Crown Cu-Ni "Football World Cup 1986" in envelope with stamp and cancellation C:UNC Krause KM#161

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Nagy-Britannia 1980. 25p Cu-Ni Erzsébet anyakirályné 80. születésnapja érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1,1- Great Britain 1980. 25 Pence Cu-Ni 80th birthday of Queen Elizabeth the Queen Mother in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC,AU Krause KM#921
30087.

Nagy-Britannia 1980. 25p Cu-Ni "Erzsébet anyakirályné 80. születésnapja" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1,1- Great Britain 1980. 25 Pence Cu-Ni "80th birthday of Queen Elizabeth the Queen Mother" in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC,AU Krause KM#921

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Nagy-Britannia 1986. 2P Ni-sárgaréz II. Erzsébet / Nemzetközösségi Játékok érmés borítékban, bélyegzéssel és német nyelvű leírással T:1,1-  Great Britain 1986. 2 Pound Ni-Brass Elisabeth II / Commonwealth Games in coin envelope with stamp, cancellations and german language information sheet C:AU,XF Krause KM#947
30088.

Nagy-Britannia 1986. 2P Ni-sárgaréz "II. Erzsébet / Nemzetközösségi Játékok" érmés borítékban, bélyegzéssel és német nyelvű leírással T:1,1- Great Britain 1986. 2 Pound Ni-Brass "Elisabeth II / Commonwealth Games" in coin envelope with stamp, cancellations and german language information sheet C:AU,XF Krause KM#947

Rufpreis:
1 400 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1982. 2M érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű ismertetővel T:2 oxidáció German Democratic Republic 1982. 2 Mark in coin envelope, with stamp and cancellation, with German description C:XF corrosion
30089.

Rufpreis:
1 400 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1987. 5M Cu-Ni Nikolai Viertel felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 GDR 1987. 5 Mark Cu-Ni Nikolai Viertel in envelope with stamp and cancellation C:UNC
30090.

Német Demokratikus Köztársaság 1987. 5M Cu-Ni "Nikolai Viertel" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 GDR 1987. 5 Mark Cu-Ni "Nikolai Viertel" in envelope with stamp and cancellation C:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1950D 1M aranyozott Cu-Ni Grenzöffnung érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:2  FRG 1950D 1 Mark gilded Cu-Ni Grenzöffnung in coin envelope with stamps and cancellations C:XF
30091.

Német Szövetségi Köztársaság 1950D 1M aranyozott Cu-Ni "Grenzöffnung" érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:2 FRG 1950D 1 Mark gilded Cu-Ni "Grenzöffnung" in coin envelope with stamps and cancellations C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1969D 2M Konrad Adenauer aranyozott Cu-Ni érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:1-,2 FRG 1969D 2 Mark Konrad Adenauer gilded Cu-Ni in coin envelope with stamps and cancellations C:AU,XF
30092.

Német Szövetségi Köztársaság 1969D 2M "Konrad Adenauer "aranyozott Cu-Ni érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:1-,2 FRG 1969D 2 Mark "Konrad Adenauer" gilded Cu-Ni in coin envelope with stamps and cancellations C:AU,XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1974J 2M Cu-Ni Konrad Adenauer, Gustav Heinemann érmés borítékban, elsőnapi bélyegzéses bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 Federal Republic of Germany 1974J 2 Mark Cu-Ni Konrad Adenauer, in Gustav Heinemann coin envelope with first day of issue stamp, with German description C:XF Krause KM#124
30093.

Német Szövetségi Köztársaság 1974J 2M Cu-Ni "Konrad Adenauer", "Gustav Heinemann" érmés borítékban, elsőnapi bélyegzéses bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 Federal Republic of Germany 1974J 2 Mark Cu-Ni "Konrad Adenauer", in "Gustav Heinemann" coin envelope with first day of issue stamp, with German description C:XF Krause KM#124

Rufpreis:
1 200 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1977D 2M Cu-Ni érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 Federal Republic Germany 1977D 2 Mark Cu-Ni in coin envelope with stamp and cancellation C:XF
30094.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF