Plakat

Zahl der Lose: 102

cca 1950-60 Látogasd a szakszervezeti ismeretterjesztő előadásokat. Propaganda plakát. Ofszet, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. 41×29 cm
14795.

Rufpreis:
2 000 HUF
1956 Kiállítás Tornyai János festőművész képeiből, Janus Pannonius Múzeum, Pécs. Ofszet, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 39,5×27 cm
14796.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1970 Erdért Munkavédelem. Plakát Ofszet, papír. Interpress. Lapszéli apró szakadásokkal. 40×27,5 cm
14797.

Rufpreis:
2 000 HUF
1960 Szőnyi István (1894-1960) emlékkiállítás, Esztergomi Képtár, plakát, papír, Múzeumok Rotaüzeme, 38,5x26,5 cm
14798.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1960 Fiatalok! Legyetek motoros repülők. Jelentkezzetek az MHSZ repülőklubjában! Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli kseibb szakadásokkal 41x28 cm
14799.

cca 1960 Fiatalok! Legyetek motoros repülők. Jelentkezzetek az MHSZ repülőklubjában!" Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli kseibb szakadásokkal 41x28 cm

Rufpreis:
3 000 HUF
1941 Szentendre, személyes bejelentési kötelezettség lakás, tartózkodás esetére csendőrség, munkaszolgálat, stb esetére . Nagy méretű plakát, hajtva. 62x98 cm
14800.

Rufpreis:
2 400 HUF
1977 Éljen Május 1. plakát s: Bánhidi. szélén beszakadással 33x48 cm
14801.

Rufpreis:
1 000 HUF
16
Giro Italiia. Colosseum, Kerékpár. Ofszet, jelzett. 70x90 cm
14802.

Rufpreis:
8 000 HUF
Enzo Carnebianca: Szőül Olimpia, Béke. Fotolitográfia. Pecséttel jelzett, sorszámozott 1000/561. 50x70 cm
14803.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1955 Neuland der Plakatkunst 24 db A/4 máretű propaganda plakát reprodukcióval
14804.

Rufpreis:
2 000 HUF
Öt világrész állatai - a budapesti állatkertben, plakát, hajtott, 81×58 cm
14805.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16
1957. November 30-án, éjjel 11 órakor az Erkel színházban plakát, 500 példányban készült, korának megfelelő sérülésekkel, hátoldalán celluxxal ragasztva,70x50cm. Elnézem hajnalig. Kíváncsi külföldiek kalandjai a pesti éjszakában. Írta: baróti Géza. I. rész: Operett. Honthy Hanna, Feleky Kamill, Zentay Anna, Rátonyi Róbert, Lórán Lenke, Pagonyi János, Stúdió Együttes. II.rész: Kabaré. Kazal László, Zsolnay Hédy, Pécsi Gizi Herczeg Jenő, Záray Márta, Garai Nándor, Komlós Vilmos, Vámosi János, Zsoldos Imre.
14806.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF