https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 261

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kecskeméti litográfiák. 1963-1973. Ábrahám Rafael, Bálványos Huba, Klimó Károly, Mizser Pál, Pásztor Gábor, Pető János, Révész Napsugár, Sáros András Miklós. A kiállítás anyagát összegyűjtötte, rendezte; a katalógust írta, és szerkesztette. Kecskemét, 1997., Kecskeméti Képtár. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés.
16659.

Kecskeméti litográfiák. 1963-1973. Ábrahám Rafael, Bálványos Huba, Klimó Károly, Mizser Pál, Pásztor Gábor, Pető János, Révész Napsugár, Sáros András Miklós. A kiállítás anyagát összegyűjtötte, rendezte; a katalógust írta, és szerkesztette. Kecskemét, 1997., Kecskeméti Képtár. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegyi György önmagáról. Szerk.: Tőkeiné Egry Margit. Bp., 1997., Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.
16660.

Hegyi György önmagáról. Szerk.: Tőkeiné Egry Margit. Bp., 1997., Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Ábrahám Rafael. Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből. Ford.: Sinóros Szabó Katalin. Bp., 2004., (Vigadó Galéria.) A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés. Az antológia megjelent a művész 75. születésnapja és a Vigadó Galériában rendezett jubileumi kiállítása alkalmából.
16661.

Ábrahám Rafael. Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből. Ford.: Sinóros Szabó Katalin. Bp., 2004., (Vigadó Galéria.) A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés. "Az antológia megjelent a művész 75. születésnapja és a Vigadó Galériában rendezett jubileumi kiállítása alkalmából."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Katona Imre: Gorka Géza. Mai magyar művészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötésben
16662.

Katona Imre: Gorka Géza. Mai magyar művészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16663.

Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16664.

Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.
16665.

Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Molnár Dénes: Erdély album. 4 db grafikát tartalmazó mappa. sorszámozott 1000/290 5 t
16666.

Molnár Dénes: Erdély album. 4 db grafikát tartalmazó mappa. sorszámozott 1000/290 5 t

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Építészettörténeti és elméleti közlemények 1. szám. Bp., 1953., MTA Építészettörténeti Főbizottsága. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
16667.

Építészettörténeti és elméleti közlemények 1. szám. Bp., 1953., MTA Építészettörténeti Főbizottsága. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1977 Modul. Az YBL Miklós Építőipari Műszaki Főiskola lapja. 1977. április. VI. évf. 2. sz., 73 p.
16668.

1977 Modul. Az YBL Miklós Építőipari Műszaki Főiskola lapja. 1977. április. VI. évf. 2. sz., 73 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dercsényi,D(ezső): Zur siebenhundertjährigen Feier der Kirche von Ják. Acta Historiae Artium különlenyomat. Bp., 1957., MTA, 173-202 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Papírkötés.
16669.

Dercsényi,D(ezső): Zur siebenhundertjährigen Feier der Kirche von Ják. Acta Historiae Artium különlenyomat. Bp., 1957., MTA, 173-202 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Nagy Balogh János élete és művészete (1874-1919). Egy ismeretlenül élt festő emlékkönyve. 16 képes melléklettel és 13 szövegbe nyomott rajzzal. Szerk. Elek Artúr. Bp., 1922., Amicus, 68 p. Lapszámozáson belül 15 képtáblával, rajtuk 16 képpel. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a javításon szakadással, foltos lapokkal, egy plusz képpel, rajta feltehetőleg egy Nagy Balogh János képpel. Számozott (165./500) példány.
16670.

Nagy Balogh János élete és művészete (1874-1919). Egy ismeretlenül élt festő emlékkönyve. 16 képes melléklettel és 13 szövegbe nyomott rajzzal. Szerk. Elek Artúr. Bp., 1922., Amicus, 68 p. Lapszámozáson belül 15 képtáblával, rajtuk 16 képpel. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a javításon szakadással, foltos lapokkal, egy plusz képpel, rajta feltehetőleg egy Nagy Balogh János képpel. Számozott (165./500) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse