Uhren

Zahl der Lose: 70

Vintage Texas Instruments LED férfi óra, modell: 104 , működik, bőr szíjjal, korának megfelelő kopásokkal, d: 32mm
11610.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Nutzinger női mechanikus ékszeróra, fém lánccal, zodiákus jegyekkel díszített, működik, kopott, d:22mm
11611.

Rufpreis:
8 000 HUF
Cartier aranyozott ezüst (Ag) női kvarc karóra. Szép bőr szíjjal, elemmel, működő, jó állapotban d: 28 mm
11612.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Eberhard & Co kronográf, mechanikus szerkezet (csak szerkezet!!!!!), működik, korának megfelelő állapotban, jelzett, 1920 körül. / Eberhard chronograph movement.
11613.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Belson digitális férfi karóra, acél tok és szíj, kopott, nem működik. d:32mm
11614.

Rufpreis:
3 000 HUF
9
EDOX férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, működik, d: 35mm
11615.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Rodania női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, fém szíjjal, d: 17mm
11616.

Rufpreis:
5 000 HUF
Osco férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, flyback kronográf funkcióval, működik, kopott, karcos, bőr szíjjal, d: 37mm
11617.

Rufpreis:
8 000 HUF
Breitling REPLIKA férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, flyback kronográf funkcióval, működik, kopott, karcos, bőr szíjjal, d: 38mm
11618.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Monaco kvarc karóra. Aranyozott fém. Elemmel, működő, jó állapotban 30x40 mm
11619.

Rufpreis:
5 000 HUF
Onsa dátumkijelzős automata karóra, karcos üveg, működik, bőr szíjjal, d: 3,7 cm
11620.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Óratartó doboz, műbőr borítással, bársonnyal bélelt, kopott, 11x8x2,5 cm
11621.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF