https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 27

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
13241.

Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Kampis Antal: Tihany műemlékei. Műemlékeink. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
13242.

Kampis Antal: Tihany műemlékei. Műemlékeink. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Balatinus, Balaton Lacus, Peiso, Pelso. Balatoni térképek. Avagy hogy örökítették meg a Balatont a római kortól napjainkig a kartográfusok? Nők a Balatonért Egyesület Kiskönyvtára 4. Balatonfüred,2002., Nők a Balatonért Egyesület, 32 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 500 példányban.
13243.

"Balatinus, Balaton Lacus, Peiso, Pelso". Balatoni térképek. Avagy hogy örökítették meg a Balatont a római kortól napjainkig a kartográfusok? Nők a Balatonért Egyesület Kiskönyvtára 4. Balatonfüred,2002., Nők a Balatonért Egyesület, 32 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 500 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
19
Albrecht Sándor: Szülőföldem Alsóörs. Javarészt újságokban megjelent írások bővített gyűjteménye. Alsóörs, 1997., Alsóörs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
13244.

Albrecht Sándor: Szülőföldem Alsóörs. Javarészt újságokban megjelent írások bővített gyűjteménye. Alsóörs, 1997., Alsóörs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
1938 IV. Balatoni Nemzetközi Sport Hét programtáblázat
13245.

1938 IV. Balatoni Nemzetközi Sport Hét programtáblázat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Napló Gróf Széchenyi Ödön által Hableány nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
13246.

Napló Gróf Széchenyi Ödön által "Hableány" nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, Carolina, az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.
13247.

Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, "Carolina", az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Farkas József: Az új élettől a Csopak tájáig. A balatonfüredi Jókai Termelőszövetkezet története. Veszprém, 1983., Jókai-ny. Kiadói papírkötés.
13248.

Farkas József: Az új élettől a Csopak tájáig. A balatonfüredi Jókai Termelőszövetkezet története. Veszprém, 1983., Jókai-ny. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.
13249.

Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
8
Small Balaton Regional Association. Kaposvár, én., Somogy Country Enterprise Centre. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
13250.

Small Balaton Regional Association. Kaposvár, én., Somogy Country Enterprise Centre. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Gyócsi László: Hullámok hátán. (Nosztalgiakötet.) Bp., 2000., Szerzői kiadás. Vörös Ferenc illusztrációval. A szerzői fekete-fehér és színes fotóival. Kiadói papírkötés.
13251.

Gyócsi László: Hullámok hátán. (Nosztalgiakötet.) Bp., 2000., Szerzői kiadás. Vörös Ferenc illusztrációval. A szerzői fekete-fehér és színes fotóival. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1960-1970 La mer Hongroise. Bp., én., IBUSZ, kihajtható prospektus, francia nyelven.
13252.

cca 1960-1970 La mer Hongroise. Bp., én., IBUSZ, kihajtható prospektus, francia nyelven.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse