Flohmarkt

Zahl der Lose: 530

Műszerállvány, állvány, tripod teodolithoz tokkal. Kinyitható 40 cm
11730.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Historizáló, gyertyatartót formázó asztali lámpa, aranyozott fém, márvány talppal, ernyővel, gyertyaizzós, működik, m: 49 cm
11731.

Rufpreis:
8 000 HUF
Tokaj Express Budapest bélyegekből készült tabló üveg mögött. 31x39 cm
11732.

Rufpreis:
1 600 HUF
Retró fém váza virágszedők reliefes díszítménnyel, kopott, jelzés nélkül, m: 24,5cm
11733.

Rufpreis:
3 000 HUF
Retró fém váza, kopott, horpadásokkal, jelzés nélkül, m: 29cm
11734.

Rufpreis:
1 600 HUF
Oktoberfest üveg, ónfedeles, söröskorsó, kopásnyomokkal, m: 23,5cm, 0,5cl
11735.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db retró bőr, konferencia notesz, kopott, 32x22cm
11736.

Rufpreis:
3 000 HUF
Retró fém levélbontó készlet, jelzés nélkül, kopott, 31x9cm
11737.

Rufpreis:
2 000 HUF
Retró fém levélbontó készlet, jelzés nélkül, kopott, 27x6cm
11738.

Rufpreis:
2 000 HUF
Retró fém doboz, jelzés nélkül, kopott, karcos. 10x18x2,5cm
11739.

Rufpreis:
1 000 HUF
Retró fém doboz, jelzés nélkül, kopott, karcos. 11x20x4cm
11740.

Rufpreis:
2 000 HUF
Falikar pár, réz, gyertyaizzós kivitel. m:40cm
11741.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF