Bücher: Technik

Zahl der Lose: 26

Halmos Emil-Galli Csaba: Célunk az autóbusz. Bp., 1989., Ikarusz Művelődési Központ. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
17160.

Rufpreis:
2 000 HUF
17161.

Rufpreis:
800 HUF
Bánhalmi János.Szalay Péter: F-1 Autó modell história 1950-1986. Bp., 1987, MTI. Kiadói kartonált papírkötés.
17162.

Rufpreis:
1 000 HUF
Köteles Viktória: 88 magyar találmány. Bp., 2015., Central Media. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17163.

Rufpreis:
800 HUF
Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok. Bp., 1974., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos, a hátsó kötéstábla belsején a papír hiányos.
17164.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kozmetikai kézikönyv. Szerk.: Dr. Hajdú Imre. Bp.,1993., Műszaki. Kiadói kemény-kötés, a gerincen apró sérüléssel, névbejegyzéssel.
17165.

Rufpreis:
3 000 HUF
Boldizsár Tibor (szerk.): Bányászati kézikönyv. I. kötet. Bp., 1956, Műszaki.Kiadói egészvászon kötésben.
17166.

Rufpreis:
1 600 HUF
1973-1974 Mezőgazdasági repülők I. Gemenci vitorlázórepülő bajnoksága 1973 + MHSZ és mezőgazdasági repülők II. Gemenci Vitorlázórepülő Bajnoksága 1974. Versenyújság.
17167.

Rufpreis:
1 200 HUF
17168.

Rufpreis:
1 000 HUF
A vasöntés kézikönyve. Összeáll.: Katona Gizella. Népszava Műszaki Könyvtára. Bp., 1951, Népszava. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a belső kötéstáblán a ragasztás részben elvált.
17169.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bölcsházy Barna: A vas és kereskedelme Magyarországban. Bp., 1912, szerzői. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztószalaggal részben javított gerinccel, foltos borítóval és lapokkal, sérült kötéssel.
17170.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kovács István-Demény Gábor: Tűzoltótechnika II. köt. Kézirat. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1988., Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, bejegyzésekkel, aláhúzásokkal, firkával. Megjelent 330 példányban.
17171.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF